Užulėnyje – padėkos renginys

Užulėnyje – padėkos renginys / Prie mikrofono kviesti vis kiti atlikėjai. Jurgitos Mačiulienės nuotr.

Laima KUTIŠČEVA

Vlado Šlaito viešosios bibliotekos vyriausioji metodininkė

Padėkos renginys Užulėnyje vainikavo Vlado Šlaito viešosios bibliotekos projekto „Dešimt miestelių“ veiklų virtinę. Puikus oras leido pasiklausyti atliekamų dainų ir posmų Užugirio mokyklos-muziejaus patalpų viduje ir terasoje.

Bibliotekos direktorė Rasa Griškevičienė savo ir rajono mero vardu dėkojo projekto partneriams – Ukmergės kraštotyros muziejui, Ukmergės kultūros centrui, rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus kolektyvui, atlikėjams, bendruomenėms, seniūnijų ir bibliotekos darbuotojams…

Skambėjo Vlado Šlaito, Alfo Pakėno, Romo Railos, Margaritos Bliukytės-Adomavičienės eilės, savo poeziją skaitė poetė Genovaitė Krogertaitė-Aniūnienė.

Koncertavo moterų trio – Nijolė Janulienė, Jolanta Janickienė ir Jurgita Levickienė iš Ukmergės kultūros centro Taujėnų skyriaus. Užulėniškis Antanas Bernotas atliko keletą savo kūrybos dainų. Ukmergės kultūros centro Žemaitkiemio skyriaus meno vadovė,  Alė Ališauskienė pristatė Žemaitkiemio kraštą, skambėjo armonikos akordai, talaluškų posmai. Su savo sese, kultūros centro Šventupės skyriaus meno vadove Daiva Šermukšniene, grojant akulėle, jos dainavo lyriškus romansus. Koncertavo kultūros centro Pabaisko skyriaus ansamblis „Sesulės“ (vadovas Marius Mikučionis), darniai liejosi Paulinos Vasylienės ir jos dukrų atliekamos dainos.

Nepakartojamą žavesį suteikė kultūros centro Veprių skyriaus instrumentinio ansamblio „Intermezzo“ (vadovas Edvardas Ratautas) klasikiniai kūriniai, užbūrė kultūros centro Siesikų skyriaus meno vadovo Pauliaus Geišos dainos.

A.Smetonos dvare veikė paroda „Iš fotografijų albumo – Užugirio kiemas sovietmečiu“.

Kaip dažnai mes pamirštame padėkoti už atliktą darbą, ištiestą pagalbos ranką, gerą žodį… Ačiū jums visiems, mielieji, kurie savo darbais ar buvimu ir palaikymu prisidėjote prie projekto „Dešimt miestelių“ ir kitų veiklų.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *