Valdybos pirmininke išrinkta dar vienai kadencijai

Valdybos pirmininke išrinkta dar vienai kadencijai / Angelė Andrikonienė vadove išrinkta dar vienai ketverių metų kadencijai.

Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo, vienijančio per pusę šimto narių, susirinkime naujai ketverių metų kadencijai valdybos pirmininke išrinkta Angelė Andrikonienė.

Valdybos pirmininkas yra renkamas iš valdybos narių, kurių yra penki.

Šiai įmonei A. Andrikonienė sėkmingai vadovauja nuo 2005 metų. Tada pirmą kartą išrinkta kooperatyvo valdybos pirmininke-direktore.

Kooperatyvas per tą laiką tapo konkurencinga, stabilia, socialiai atsakinga įmone, kasmet respublikos mastu įvertinama svariais apdovanojimais.

Kiekvieną dieną šiandienos versle A. Andrikonienė vadina iššūkiu, užsibrėžtų tikslų siekimu. Iššūkis išties didžiulis – kooperatyvas mūsų rajone turi 35 parduotuves. Jo vadovė tikina, kad viso to nebūtų pasiekta be plėtros – jų parduotuvių patalpos yra remontuojamos, atnaujinamos, darbas kompiuterizuojamas – žengiama koja kojon su šiuolaikišku verslu, naujomis technologijomis, reaguojama į vartotojų poreikius.

Praėjusieji ketveri kadencijos metai buvo kupini ir globalių iššūkių – išgyventa pandemija bei karo Ukrainoje pirmieji metai.

Kooperatyvui priklauso kepykla – UAB „Ukmergės duona“, kur kepama ir ukmergiškių pamėgta duona, ir konditerijos gaminiai.

Be prekybos, dar viena iš įmonės veiklos sričių – patalpų nuoma. Kooperatyvui priklauso vienas didžiausių miesto centre esantis pastatas – senoji universalinė parduotuvė, kurios patalpos išnuomotos. Išnuomota nemažai kitų patalpų, administracinio pastato trečias aukštas.

„Nuoširdžiai ačiū Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo nariams už tikėjimą ir pasitikėjimą. Kartu mes atliksime daug darbų“, – sako A. Andrikonienė, pasiryžusi ir toliau dirbti bendruomenės labui. 

Ji yra pelniusi ne tik savo kolegų pasitikėjimą, bet ir visos Ukmergės bendruomenės pagarbą – praėjusiais metais išrinkta Ukmergės Garbės piliete.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *