Valdybos pirmininke išrinkta ketvirtai kadencijai

Valdybos pirmininke išrinkta ketvirtai kadencijai / „Visi kartu mes padarysime dar daug gražių darbų“

Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo narių susirinkime ketvirtai kadencijai valdybos pirmininke išrinkta Angelė Andrikonienė. Šiai įmonei ji sėkmingai vadovauja jau 12 metų.

Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvui vadovaujanti A. Andrikonienė pasakojo, kad pradžia buvusi labai sunki – ji pati anuomet ėjo komercijos padalinio pavaduotojos pareigas, o įmonė, prie kurios vairo pasiūlyta stoti, buvo nugyventa.

„Galvoje dūzgė kaip avilyje. Pagal zodiaką esu Dvynys, tad viena pusė sakė: kur lendi, ką tu padarysi, viskas apleista, sąskaita tuščia. Bet kita pusė tikino: viskas eisis gerai, jeigu bus komanda ir pasitikėjimas“, – kadaise priimto sprendimo akimirką prisimena vadovė.

Tačiau šiandien dėl prieš 12 metų priimto iššūkio ji nesigaili – Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvas tapo konkurencinga, kredito atžvilgiu stabilia, socialiai atsakinga įmone, kasmet įvertinama svariais apdovanojimais.

Kiekvieną dieną šiandienos versle A. Andrikonienė vadina iššūkiu, užsibrėžtų tikslų siekimu. Iššūkis išties didžiulis – kooperatyvas mūsų rajone turi 35 parduotuves, dar dvi nuomojasi. Metinė įmonės apyvarta siekia 12 mln. eurų.

Kooperatyvo vadovė tikina, kad viso to nebūtų pasiekta be plėtros – jų parduotuvių patalpos yra remontuojamos, atnaujinamos, darbas kompiuterizuojamas – žengiama koja kojon su šiuolaikišku verslu, naujomis technologijomis, reaguojama į vartotojų poreikius. Viena didesnių naujovių – pradėta prekiauti šviežia mėsa.

Viena iš svarbių sėkmės momentų vadina tai, kad jų kooperatyvui priklauso kepykla – UAB „Ukmergės duona“, kur kepama ir ukmergiškių pamėgta duona, ir konditerijos gaminiai. Prekybos versle ši galimybė yra labai svarbi.

Vis dėl to, stuburu vadina įmonėje dirbančius žmones. Šiuo metu čia dirba 173 žmonės. Iš jų 118 pardavėjų, 15 restorano darbuotų, administracijoje – su valdybos nariais – 25 darbuotojai.

Per praėjusius 12 metų, pasak vadovės, buvo patirta daug iššūkiu, kuriuos pavyko sėkmingai įveikti – susitvarkyta su elektronine bankininkyste, taros depozito sistema. Dideliu iššūkiu buvo valiutos pasikeitimas – euro įvedimas.

Žengdamas verslo keliu kooperatyvas ne tik nestovi vietoje , bet kai kur eina ir priekyje. Pivonijos prekybos centre vaisių skyriuje kainas pirkėjams jau nurodo elektroninės etiketės.

Be prekybos dar viena iš įmonės veiklos sričių – patalpų nuoma. Kooperatyvui priklauso vienas didžiausių miesto centre esantis pastatas – senoji universalinė parduotuvė. Visos šios ir gretimai esančios patalpos išnuomotos. Taip pat išnuomota nemažai garažų, administracinių pastato trečias aukštas bei kitos patalpos.

Direktorė vardina, kad vien iš šios veiklos per metus pernai gauta 130 tūkst. eurų pajamų.

Kalbėdama apie ateities planus A. Andrikonienė džiaugiasi priimtu nauju iššūkiu – šiemet mieste turėtų prasidėti naujos jų parduotuvės statyba.

Nupirktas sklypas Užupyje, Nuotekų – Geologų gatvių kampe, parduotuvės pastatas jau suprojektuotas. Tai bus pirmoji ne renovuota, o naujai mieste pastatyta Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo parduotuvė.

Šiemet taip yra numatyta vienos iš kaimo parduotuvių renovacija – atnaujinimo laukia Vidiškių miestelio parduotuvė.

„Tai ką duosim šiandien, rytoj sugrįš su kaupu. Gal ne iš tų kuriems davėm, bet būtinai sugrįš. Todėl tikėkim savimi ir toliau auginkim savo įmonę, nes čia mes užaugom, subrendom, čia esame tuo, kuo norėjom ir norime būti. Ir nebijokim pokyčių, nes kiekvienas pokytis – tai varomoji jėga būti truputį kitokiu“, – susirinkime, kuriame buvo perrinkta ketvirtai kadencijai vadovauti įmonei kalbėjo A. Andrikonienė.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *