Viskas ką turėtumėte žinoti apie kelionės draudimą

Viskas ką turėtumėte žinoti apie kelionės draudimą /

Planuojate nuostabias atostogas saulėtuose šiltuose kraštuose? Renkatės slidinėjimo aprangą ir planuojate aktyviai laiką leisti slidinėjant? O gal nusprendėte automobiliu aplankyti kelias įstabias Europos valstybes?

Prieš pradėdami planuoti kelionę ir kaupti neišdildomus įspūdžius, nepamirškite pasirūpinti kelionės draudimu.

Nežinote, kokį kelionės draudimo variantą pasirinkti? Štai keletas patarimų.

  1. IŠSIAIŠKINKITE SAVO POREIKIUS DĖL KELIONĖS DRAUDIMO

Pasidomėkite šalimi ar miestu, į kurį vysktate. Susidėliokite preliminarų kelionės planą, apgalvokite, kur keliausite, kokiomis transporto priemonėmis naudositės, ką veiksite, kaip ilgai apsistosite užsienyje, kokius vertingus daiktus pasiimsite ir kokie pavojai Jūsų gali tykoti. Pakalbėkite su savo artimaisiais, draugais, kolegomis. Žinios, kurios perduodamos iš lūpų į lūpas – pačios vertingiausios.

Pavyzdžiui, jei keliaujate į Europos valstybes, skrydžio atšaukimo ar ligos atveju grįžti į Lietuvą Jums kainuos gerokai pigiau nei iš tolimosios Amerikos ar Azijos. Pagalvokite, ką darytumėte, jei pakeliui pasimestų Jūsų bagažas ar vaikščiojant senamiesčio gatvėmis pakliūtumėte į ilgapirščių pinkles.

Vertėtų pasidomėti ir užkrečiamomis ligomis, kuriomis galima užsikrėsti kelionės metu. Prieš rengiantis į kelionę, ypač tolimuosius kraštus, paprastai rekomenduojama pasiskiepyti nuo hepatito A ir B, pneumokokinės infekcijos, meningokokinės infekcijos, erkinio encefalito, choleros, gripo, vidurių šiltinės, geltonojo drugio ir kt.

  1. APSISPRĘSKITE, KOKIOS DRAUDIMO APSAUGOS JUMS SVARBIAUSIOS

BTA siūlo medicininių išlaidų, civilinės atsakomybės kelionės metu, bagažo praradimo ar sugadinimo, nelaimingų atsitikimų ir kitų rizikų draudimą.

  1. PASIRINKITE KELIONĖS TIKSLĄ.

Rinkdamiesi kelionių draudimą, teisingai pasirinkite kelionės tikslą. Jei keliaujate poilsiauti ir nesirengiate užsiiminėti padidinto pavojaus pramogomis (vandens, auto, moto sportu, slidinėjimu, kopimu į kalnus ir pan.), rinkitės turistinės kelionės variantą. Jei vykstate į komandiruotę, profesionaliai sportuojate ar rengiatės slidinėti, pasirinkite atitinkamą variantą.

  1. PERSKAITYKITE DRAUDIMO POLISO TAISYKLES.

Apsisaugokite nuo papildomo streso ir su sutarties sąlygomis susipažinkite iš anksto. Nepamirškite, kad kelionės draudimas būtinas, o  poliso trukmė turėtų būti tokia pati, kaip ir Jūsų kelionės trukmė. Yra galimybė įsigyti kelionės draudimą , kuris galiotų nuo vienos iki 365 dienų per metus.

  1. KELIONĖS METU SU SAVIMI TURĖKITE DRAUDIMO ĮMONĖS KONTAKTUS

BTA siūlo draudimo apsaugą nuo įvairių rizikų, kurios gali kilti kelionės metu, konsultacijas ir pagalbą užsienyje bet kuriuo paros metu, operatyvų įvykio administravimą ir greitą nuostolių kompensavimą.

BTA draudimo ekspertai įsitikinę, kad Jūsų laikas, sveikata ir nuostabūs kelionių įspūdžiai – patys brangiausi. Apsaugokite save ir savo artimuosius nuo šimtus ar net tūkstančius siekiančių išlaidų ir nereikalingo streso kelionės metu.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *