Ženklais ribos automobilių stovėjimą

Praėjusią savaitę vykusiame Ukmergės rajono savivaldybės administracijos saugaus eismo komisijos posėdyje išnagrinėti gyventojams aktualūs su eismo saugumu susiję klausimai.

Buvo gautas Žemaitkiemio miestelio bendruomenės pirmininkės prašymas drausti automobilių eismą keliuke prie Žemaitkiemio ežero maudyklės.

Komisija prašymą patenkino. Prie aikštelės privažiuoti bus galima, bet iki pat vandens telkinio ir iki žvejybos vietų teks paėjėti pėstute.

Patenkintas prašymas įrengti įspėjamąjį kelio ženklą „Raiteliai“ Pivonijos seniūnijos Alionių kaime. To prašyta, nes toje vietoje galima sutikti besitreniruojančius raitelius.

 Ukmergės „Ryto“ ugdymo centrui atsirado kliūčių jų turimam autobusiukui įvažiuoti į įstaigos garažą – reikalingas didesnis spindulys. Prašymui pritarta – ženklais ir kitomis specialiomis priemonėmis problema bus išspręsta.

Siesikų seniūnijos Petronių kaime prašyta įrengti eismo saugumo priemones Mokyklos gatvėje. Pritarta įrengti kalnelius, jei tik tam duos sutikimą šalia vietos, kur jie bus įrengti, esančių namų gyventojai.

Komisijai buvo pateiktas prašymas dėl pirmumo bei informacinių kelio ženklų įrengimo Žemaitkiemio seniūnijos Radiškio kaime. Kadangi susikerta du asfaltuoti keliukai žmonėms tapo nebeaišku, kuris iš jų yra pagrindinis. Kelio ženklais ši problema bus išspręsta. Taip pat minėtoje vietoje bus pastatytas ir įspėjamasis kelio ženklas „Raiteliai“.

Gauti du prašymai įrengti kelio ženklus „Ribota masė“. Toks ženklas gyventojų prašymu bus pastatytas kelyje Pilionys–Gursčiai. Ženklas žymės 25 t ribą. Jo buvo prašyta dėl miškavežių gadinamų miško kelių.

Kelio ženklas „Ribota masė“ (10 t) bus įrengtas ir Deltuvos seniūnijos Pučionių kaime, ties tiltu. Jo prašyta dėl prastos tilto būklės.

Gautas prašymas riboti automobilių greitį Deltuvos seniūnijos Šemetiškių kaime. Nutarta čia pastatyti kelio ženklus, nurodančius gyvenvietės pradžią ir pabaigą.

Komisija išnagrinėjo ir du klausimus, susijusius su automobilių stovėjimu Ukmergės miesto gatvėse.

Daugeliui aktualus klausimas – situacijos Žalgirio gatvėje bei Žiedo ir Žalgirio gatvių sankryžoje, kur abiejose gatvės pusėse stovi daugybė automobilių. Tai – „Narbuto“ gamyklos aikštelėje netelpantis transportas. Situaciją bus bandoma reguliuoti stovėti draudžiančiais kelio ženklais.

Kita problemiška situacija šiuo metu susidarė Užupyje dėl Antakalnio gatvės rekonstrukcijos.

Tuo metu aplinkinėse gatvėse susidaro didelė transporto apkrova.

Komisijos sprendimu nutarta įrengti kelio ženklus „Sustoti draudžiama“ Gruodžio 17-osios gatvėje bei Jaunimo gatvėje nuo sankryžos su Gruodžio 17-osios gatve iki sankryžos su Nuotekų gatve. Tai – laikini ribojamai, kol eismas Antakalnio gatve bus atidarytas.

Komisijos sprendimu taip pat leista pastatyti kelio ženklą „Elektromobilių įkrovimo vieta“ Dariaus ir Girėno gatvėje, prie „Norfos“ prekybos centro.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *