Žmogus apdegė veidą, ranką

Žmogus apdegė veidą

Ukmergės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informavo apie praėjusią savaitę kilusį gaisrą, kurio metu galimai dėl neatsargaus elgesio apdegė žmogus. 

Nelaimė nutiko lapkričio 2-ąją. 8.49 val. gautas pranešimas, kad Želvos seniūnijos Virbalų kaime esančiame gyvenamajame name suveikė priešgaisrinė signalizacija. Atvykus ugniagesiams, vieno aukšto medinis namas su mansarda buvo nestipriai uždūmintas, degimo nebuvo.

Paaiškėjo, kad, namo šeimininkui kuriant krosnį, dėl įvykusio ugnies pliūpsnio jis apdegė veidą, kairią ranką, apsvilo plaukus, apdegė ir rūbai. Vyras po greitosios medicinos pagalbos medikų apžiūros išgabentas į gydymo įstaigą. Žiniasklaidoje buvo skelbta, kad žmogus apdegė, pildamas į krosnį degų skystį, tačiau ugniagesiai sakė negalintys to patvirtinti.

Lapkričio 4-ąją mieste, Jaunimo gatvėje, moteris prižiūrimam asmeniui atvežė maisto, tačiau į vidų patekti negalėjo – žmogus durų neatidarė. Raktas buvo spynoje iš vidaus. Pranešėja įtarė, kad neįgaliam pusamžiam vyrui sutriko sveikata. Ugniagesiai, policijos prašymu, išlaužė medines buto, esančio penktame aukšte, duris, įleido policijos pareigūnus ir medikus. Viduje rastas gyvas, bet durų negalėjęs atidaryti šeimininkas.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *