Aiškinasi, kas sugadino piliakalnio tvorą

Aiškinasi

Ant miesto piliakalnio įrengtas metalinis pėsčiųjų takas sulaukia ne vien geranoriško laiką čia leidžiančiųjų dėmesio. Tai, kad reikia saugoti šį ukmergiškių turtą, aišku ne visiems.

Neseniai buvo pastebėta, kad ant piliakalnio kažkas lankėsi greičiausiai ne geranoriškais tikslais. Kažkam užkliuvo pėsčiųjų tako apsauginės tvoros troseliai – keletas jų, manoma, nuplėšta ar kitaip sugadinta.

Pasak rajono savivaldybės Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjo Aido Dutkaus, bus aiškinamasi, kas galėjo nutikti. Vedėjas sakė kaip tik šį pirmadienį ketinantis vykti į vietą apžiūrėti tvorą su piliakalnį prižiūrinčia įmone „Ukmergės versmė“.

Kilus įtarimų, kad čia pasidarbavo vandalai ir tvorelės troseliai apgadinti piktybiškai, tyrimo imtųsi policija.

Apie šį incidentą ukmergiškiai aktyviai dalijasi nuomonėmis ir pastebėjimais feisbuke. Teigiama, kad piliakalnio tako tvora tokia – su nutrauktais troseliais ir skyle – buvo dar rugpjūčio pradžioje. Stebisi, kodėl kelias savaites nebuvo nieko daroma, nes dabar ant piliakalnio nesaugu, ypač – vaikams.

Diskutuoja ukmergiškiai ir apie mintį apskritai įrengti tokią tvorą. Viena iš nuomonių tokia: „Prasta apsauga iš tos tvorelės, apačia neapsaugota – koja slystelės ir nugarmėsi šlaitu. Gal tik į gera, kad taip anksti ėmė ryškėti trūkumai: mažiau nukentėjusių bus, kai ledukas atsiras“.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *