Apie Ukmergės kraštą – tarptautinėje parodoje

Apie Ukmergės kraštą – tarptautinėje parodoje / Naujus maršrutus pristatė Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Lina Baublienė.

Ukmergės kraštas ir du nauji turistiniai maršrutai – „Dvarų žiedas“ bei „Vepriai – stebuklų pėdsakais“ pirmą kartą pristatyti tarptautinėje kelionių parodoje „TT Warsaw 2017“.

Lenkijos sostinėje Varšuvoje vykusioje jubiliejinėje, jau 25-ąjį kartą surengtoje parodoje iš viso dalyvavo 500 dalyvių iš 50 šalių.

Ukmergės atstovai dalijosi bendru parodos stendu su kitais Lietuvos miestais – Trakais, Alytumi ir Palanga. Tikimąsi, kad parodos metu užmegzti ryšiai su kelionių organizatoriais padės įtraukti Ukmergę į užsienio turistų maršrutus ir taip didinti čia atvykstančiųjų skaičių, be to, nauji kontaktai leis dalintis ir gerąja patirtimi.

Į Varšuvą iš Ukmergės rajono savivaldybės vyko mero pavaduotoja Klavdija Stepanova, VšĮ Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro direktorė Lina Baublienė, savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Lolita Gerulskienė, taip pat šio skyriaus vyriausiasis specialistas Julius Zareckas, Ukmergės kraštotyros muziejaus direktorė Vaidutė Sakolnikienė bei muziejininkė Daiva Misiukienė.

Ukmergiškių delegacija Varšuvoje aplankė ir pernai geriausiu Europoje pripažintą „Polinos“ muziejų. Šio vizito metu apsikeista kontaktais, aptartas projekto „Žydų kultūros paveldo kelias“ plėtojimas bei tęstinumas, kiti ateities projektai, „Polinos“ muziejaus atstovai pakviesti atvykti į Ukmergę.

Ukmergiškius Varšuvoje globojo Vaitkuškio dvaro savininkė, viena iš VšĮ „Kosakovskio institutas“ įkūrėjų – Anira Vojan.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *