Lenkijos dziudo turnyre kovojo ir ukmergiškiai

Lenkijos dziudo turnyre kovojo ir ukmergiškiai /

Lenkijoje neseniai vyko XX tarptautinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo daugiau nei 500 dalyvių iš dešimties šalių. Lietuvai atstovavo Ukmergės ir Alytaus sportininkai.

Ukmergės komandą sudarė 7 Sporto centro dziudo kovotojai. Pirmosios varžybų kovos buvo komandinės, komandą sudarė 5 kovotojai.  Iš jų trys: Joris Prenis, Ernestas Grakavinas ir Kaparas Žoldasbekovas pralaimėjo lenkų čempionams. Antru susitikimu įveikė slovakus, o dėl trečios vietos pralaimėjo ukrainiečiams.

Individualiose kovose geriausiai sekėsi K. Žoldasbekovui, kuris iki 55 kg svorio kategorijoje tapo turnyro nugalėtoju. Svorio kategorijoje iki 38 kg Naglis Gutauskas dėl trečios vietos pralaimėjo ukrainiečiui ir liko penktas. Taip pat penktas liko J. Prenis. Septintas vietas užėmė iki 38 kg kategorijoje – Tautvydas Didžiokas, iki 46 kg – Vakaris Aliūkas, iki 50 kg – Ernestas Grakavinas.

Šios varžybos vyko druskų kasyklose po žeme, 250 metrų gylyje, kur sportininkai buvo apgyvendinti. Vaikams parodyta, kaip vyko gyvenimas druskų kasyklose. Didžiulį įspūdį ukmergiškiams paliko organizatorių svetingumas, loterijos, žaidimai, dovanos, pramogos. Komanda ir treneris Artūras Sakas liko sužavėti šia įspūdinga kelione.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *