Ūkio ban­ko Uk­mer­gės fi­lia­lo val­dy­to­jos pa­rei­gas lai­ki­nai ei­ti pa­skir­ta Uk­mer­gės fi­lia­lo Jo­na­vos klien­tų ap­tar­na­vi­mo sky­riaus vir­ši­nin­kė Jo­li­ta Gu­ma­niu­kie­nė. Šį lai­ki­ną pos­tą ji už­ėmė, kai iš už­ima­mų pa­rei­gų bu­vo at­leis­tas ir į ki­tas per­kel­tas fi­lia­lo val­dy­to­jas Vy­tau­tas Ku­kars­kis. Iš dar­bo fi­lia­le at­leis­ta ir val­dy­to­jo pa­va­duo­to­ja Jo­lan­ta Ka­na­pec­kie­nė.

 

Li­gi­ta JUODVALKIENĖ

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr.

AB Ūkio ban­kas at­sto­vė ry­šiams su vi­suo­me­ne Auk­sė Ar­mo­nai­tė-Glo­die­nė pa­aiš­ki­no, kad ban­kas nuo­lat at­lie­ka jo fi­lia­lų pa­siek­tų re­zul­ta­tų ver­ti­ni­mą. Fi­lia­lams yra iš­ke­lia­mi kon­kre­tūs fi­nan­si­niai bei kie­ky­bi­niai tiks­lai, ku­riuos jie tu­ri pa­siek­ti per ati­tin­ka­mą lai­ko­tar­pį, o už šių tiks­lų pa­sie­ki­mą at­sa­kin­gi fi­lia­lų va­do­vai.

Dėl il­ga­lai­kių su­pras­tė­ju­sių re­zul­ta­tų Uk­mer­gės fi­lia­lo val­dy­to­jo pa­va­duo­to­ja J. Ka­na­pec­kie­nė bu­vo at­leis­ta iš dar­bo, o fi­lia­lo val­dy­to­jas V. Ku­kars­kis per­kel­tas į pro­jek­tų va­do­vo pa­rei­gas Par­da­vi­mų de­par­ta­men­te.

Abu šie dar­buo­to­jai Ūkio ban­ke dir­bo nuo 1995 me­tų. V. Ku­kars­kis fi­lia­lui va­do­va­vo nuo 2003 me­tų. Netrukus jis turėtų išeiti į pensiją.

Pa­klaus­tas, kaip ver­ti­na to­kį ban­ko va­do­vy­bės spren­di­mą, V. Ku­kars­kis iš pra­džių tei­gė ver­tin­ti ne­no­rįs.  Vė­liau pra­si­ta­rė su kal­ti­ni­mais ne­su­tin­kąs, ta­čiau į teis­mą kreip­tis ne­ke­ti­nąs.

Jis sa­ko, kad pro­jek­tų va­do­vo pa­rei­go­se pri­tai­kys pen­kio­li­kos me­tų dar­bo ban­ke pa­tir­tį: „Kaip sek­sis, pa­ma­ty­sim. Ka­dan­gi dirb­siu ban­ko Uk­mer­gės fi­lia­le, iš­liks tie pa­tys klien­tai bei kon­tak­tai.“

Mi­nė­ta­me ban­ke biu­dže­to są­skai­tą tu­ri Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė. Čia są­skai­tas yra at­si­da­riu­sios ir kai ku­rios sa­vi­val­dy­bės biu­dže­ti­nės įstai­gos. Ne­se­niai šis ban­kas sa­vi­val­dy­bės įmo­nei UAB „Uk­mer­gės ši­lu­ma“ su­tei­kė 1 mi­li­jo­no li­tų pa­sko­lą. Ar tai tu­rė­jo ko­kios nors įta­kos at­leis­ti iš pa­rei­gų val­dy­to­ją, A. Ar­mo­nai­tė-Glo­die­nė tei­gia ne­ga­lin­ti nei pa­neig­ti, nei pa­tvir­tin­ti: „Tai yra vi­sas prie­žas­čių kom­plek­sas. De­ta­li­zuo­ti ne­bū­tų ko­rek­tiš­ka.“

Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės Fi­nan­sų sky­riaus ve­dė­ja Vi­da But­ke­vi­čie­nė ne­ma­no, kad su­teik­ta pa­sko­la „Uk­mer­gės ši­lu­mai“ tu­rė­jo įta­kos val­dy­to­jo at­lei­di­mui iš pa­rei­gų. „Ma­nau, kad mi­li­jo­ni­nių pa­sko­lų klau­si­mus spren­džia cen­tras, o ne ban­ko fi­lia­lo val­dy­to­jas. Tai­gi jei ji su­teik­ta, bu­vo pa­lai­min­ta cen­tro va­do­vy­bės“, – svars­to ji.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų