Jėgas išbandė pieš srovę

Uk­mer­gės veik­lių ver­sli­nin­kų–va­do­vų klu­bas jau ne pir­mus me­tus Mies­to šven­tei ski­ria sma­gų ren­gi­nį – bai­da­rių var­žy­bas „Prieš sro­vę“.

 

Ge­di­mi­no Ne­mu­nai­čio nuotr. Var­žy­bos bu­vo at­kak­lios.

 

En­tu­zias­tin­gas bai­da­ri­nin­kas Kas­ty­tis Kviet­kaus­kas ta pro­ga da­ly­vius ap­rū­pi­na pa­grin­di­ne įran­ga – ir­klais ir bai­da­rė­mis. Kaip fi­ni­šą pa­siek­ti pir­miems – tai jau pa­čių da­ly­vių rū­pes­tis. Juo­lab, kad nu­ro­dy­tą tra­są įveik­ti ga­li­ma ke­liais bū­dais – ar­ba iš vie­nos, ar­ba iš ki­tos pu­sės aš­tuo­niu­ke api­plau­kiant dvi vie­na ša­lia ki­tos esan­čias sa­las.

Šie­met var­žy­bo­se pa­no­ro da­ly­va­uti pen­kios mū­sų ra­jo­no ko­man­dos: SAGA, AASE, „Kip­ri­dė“, „Uk­ren­ga“, „Stra­di­va­ri­jai“. Ša­lia pės­čių­jų til­to bur­tų ke­liu pa­si­da­li­nę plau­ki­mo part­ne­rius bai­da­ri­nin­kai lei­do­si prieš sro­vę.

„Kip­ri­dės“ ko­man­dai ne­pa­si­se­kė. Per stai­ga puo­lę į bai­da­rę, ją pri­sė­mė van­dens ir ver­tė­si, tad to­les­nė ke­lio­nė bu­vo ne­įma­no­ma. Li­ku­sios ke­tu­rios ko­man­dos sėk­min­gai pa­sie­kė fi­ni­šą.

 

06-08-3_straipsnio_2_nuotr

Grei­čiau­si ba­ida­ri­nin­kai Gy­tis ir Pi­jus.


 

Su­su­ma­vus re­zul­ta­tus pa­aiš­kė­jo, kad an­tri  nuo­to­lį įvei­kė AASE, tre­ti – „Uk­re­nga“, o grei­čiau­sia šio­se var­žy­bo­se bu­vo ko­man­da SAGA, dis­tan­ci­ją įvei­ku­si vos dau­giau nei per dvi mi­nu­tes.

 

prie_srov_g_nem_ntr_001


 

Nu­ga­lė­to­jų ko­man­dos na­riai Gy­tis ir Pi­jus – gim­na­zis­tai. Vai­ki­nai sa­ko šio­se var­žy­bo­se da­ly­va­vę pa­ra­gin­ti tė­vų, o plauk­ti bai­da­re jiems tik­rai nė­ra nau­jie­na.

 

prie_srov_g_nem_ntr_008


 

Nors oras bu­vo ga­na vė­sus, ir su­šlap­ti tik­rai ne­bu­vo sma­gu, kas­me­ti­nės tra­di­ci­nės var­žy­bos jų da­ly­viams su­tei­kė daug pui­kių emo­ci­jų.

UŽ inf.

 

prie_srov_g_nem_ntr_009


 

prie_srov_g_nem_ntr_010


 

prie_srov_g_nem_ntr_015


 

prie_srov_g_nem_ntr_016

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų