Komisija nustatė: tarybos narys nusižengė etikai

Uk­mer­gės ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos Eti­kos ko­mi­si­ja nu­sta­tė, kad Uk­mer­gės li­go­ni­nės vy­riau­sio­jo gy­dy­to­jo pa­va­duo­to­jas, Lie­tu­vos vals­tie­čių ir ža­lių­jų są­jun­gos na­rys V. Spruo­gis pa­žei­dė Vie­šų­jų ir pri­va­čių in­te­re­sų de­ri­ni­mo vals­ty­bi­nė­je tar­ny­bo­je įsta­ty­mo nuo­sta­tas.

V. Spruo­gis sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos ko­mi­te­to po­sė­dy­je svars­tė klau­si­mą dėl svei­ka­tos sis­te­mos vie­šų­jų įstai­gų va­do­vų at­ly­gi­ni­mo pa­sto­vio­sios ir kin­ta­mo­sios da­lies nu­sta­ty­mo ir jam pri­ta­rė.

Va­sa­rio 2 die­nos ta­ry­bos po­sė­dy­je jis bal­sa­vo už tai, kad bū­tų pa­tvir­tin­ta svei­ka­tos sis­te­mos vie­šų­jų įstai­gų va­do­vų at­ly­gi­ni­mo pa­sto­vio­ji da­lis. Pri­ėmus šį spren­di­mą, ge­ro­kai pa­di­dė­jo VšĮ Uk­mer­gės li­go­ni­nės vy­riau­sio­jo gy­dy­to­jo ir jo pa­va­duo­to­jo at­ly­gi­ni­mas.

„Liūd­na, kad tu­ri įsi­kiš­ti Eti­kos ko­mi­si­ja ir pri­min­ti ta­ry­bos na­riams, jog jie yra ly­gūs prieš įsta­ty­mą, kaip ir vi­si mir­tin­gie­ji“, – tei­gia V. Spruo­gio el­ge­sį iš­tir­ti eti­kos sar­gų pa­pra­šęs sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos Tė­vy­nės są­jun­gos-Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mok­ra­tų frak­ci­jos se­niū­nas An­drius Ka­les­ni­kas.

Sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos Eti­kos ko­mi­si­jos pir­mi­nin­kė An­ge­lė Jo­ku­by­nie­nė pa­aiš­ki­no, kad ko­mi­si­ja bal­sų dau­gu­ma nu­spren­dė, jog ta­ry­bos na­rys V. Spruo­gis nu­si­žen­gė Vie­šų­jų ir pri­va­čių­jų in­te­re­sų de­ri­ni­mo vals­ty­bi­nė­je tar­ny­bo­je įsta­ty­mui. „Ši tvar­ka aiš­kiai reg­la­men­tuo­ta, tai­gi mes įžiū­rė­jo­me tar­ny­bi­nės eti­kos pa­žei­di­mą“, – tei­gia ji.

Sa­vo iš­va­das ko­mi­si­ja ža­da pa­skelb­ti ar­ti­miau­sia­me ta­ry­bos po­sė­dy­je.

Tuo tar­pu ta­ry­bos na­rys V. Spruo­gis tei­gia ne­ga­lįs ko­men­tuo­ti šio spren­di­mo, nes Eti­kos ko­mi­si­ja sa­vo iš­va­dų jam iki šiol ne­pa­tei­kė.

„Ma­nęs nei į po­sė­dį nie­kas ne­kvie­tė, nei po po­sė­džio raš­tu pra­ne­šė apie sa­vo iš­va­das. Kai gau­siu ofi­cia­lų eti­kos ko­mi­si­jos na­rių spren­di­mą, tuo­met ir sprę­siu, ką to­liau da­ry­siu“, – į klau­si­mą, ar skųs šį ko­mi­si­jos ver­dik­tą Vy­riau­sia­jai tar­ny­bi­nės eti­kos ko­mi­si­jai, at­sa­kė ta­ry­bos na­rys.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų