Atliekų tvarkymo centro siūloma nesteigti

Atliekų tvarkymo centro siūloma nesteigti /

Daugiau nei prieš metus, kai į pabaigą ėjo sutarties terminas su komunalinių atliekų tvarkytoju UAB „Ekonovus“, Ukmergės rajono savivaldybė buvo nutarusi pati įsteigti rajono atliekų tvarkymo centrą.

Tada kalbėta, kad naujoji įstaiga būtų lyg apsisaugojimas nuo galimai grobuoniškų būsimo konkurso dalyvių siekių paslaugų kainas išpūsti.

Neseniai Ukmergės rajono savivaldybė pasirašė sutartį su nauju komunalinių paslaugų tvarkytoju. Po šios sutarties pasirašymo atliekų tvarkymo centro nutarta nebesteigti.

Šis siūlymas bus svarstomas šią savaitę vyksiančiame rajono tarybos posėdyje.

Skelbiama, kad pokyčių priežastis – konkursą laimėjęs naujas komunalinių atliekų tvarkytojas.

Šiemet vasario 27 d. savivaldybės administracija ir UAB ,,VSA Vilnius“ pasirašė komunalinių atliekų surinkimo ir jų vežimo į atliekų apdorojimo ar šalinimo įrenginius paslaugos teikimo sutartį.

Skelbiama, kad pasiūlyta atliekų tvarkymo paslaugų teikimo kaina neviršijo paskaičiuoto maksimalaus įkainio.

Sprendimą steigti Ukmergės atliekų tvarkymo centrą rajono taryba buvo priėmusi 2016 m. gruodį. Tiesa, vėliau sumanymas buvo kiek pristabdytas ir rekomenduota steigimą atidėti iki paaiškės konkurso komunalinių atliekų paslaugoms teikti rezultatai ir siūlomos naujos kainos.

Konkurso dalyviams pasiūlius nepagrįstai didelę kainą būtų steigiamas minėtas centras ir jam pavesta vykdyti paslaugas už iki konkurso nustatytą tarifą.

Naujas paslaugų teikėjas UAB ,,VSA Vilnius“ darbą Ukmergėje turėtų pradėti kovo 28 dieną.

Savivaldybės Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos poskyrio vedėja Vilija Grabauskienė patikino, kad gyventojai iš pradžių pasikeitimų neturėtų pajusti – naujasis vežėjas veiklos pradžioje buitines atliekas veš senu grafiku.

UŽ inf.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *