Devyni tūkstančiai dienų arba keturiasdešimt metų

Devyni tūkstančiai dienų arba keturiasdešimt metų / Danė Balamutienė.

„Atrodo, kad ruošiuosi atostogauti“, – perduodama tvarkytas bylas, dokumentus sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Migracijos valdybos Ukmergės grupės vyriausioji specialistė Danė Balamutienė.

Jos gyvenime prasideda naujas etapas – kol kas dar neįprastas ir pačiai skambantis ne itin jaukiai. Po 40-ies darbo metų – išėjimas į pensiją.

Migracijos grupės darbuotojos juokauja: jos lyg ir kartu su Ukmergės rajono policijos komi-sariato kolektyvu, lyg ir atskirai. „Mes beveik visada buvome „prie“: prie Ukmergės r. policijos komi-sariato, dabar tiesiogiai pavaldžios Migracijos valdybai. Nepaisant to, visada jaučiamės šio kolektyvo dali-mi“, – sako migracijos specialistės.

Ukmergės rajono policijos komisariato viršininko funkcijas laikinai vykdantis Vladas Butkus padėkojo Danei Balamutienei už darbą ir visų darbuotojų vardu dovanojo gėlių, įteikė dovanų. „Danė – puiki darbuotoja, optimistiška ir kūrybinga. Net per atostogas ji neatitrūkdavo nuo kolektyvo, užsukdavo pasidomėti, kaip mums sekasi, visuomet buvo pasiruošusi pagelbėti. Metai bėgo, keitėsi reikalavimai, nestigo naujovių, tačiau jai tai niekada nebuvo kliūtimi – ji visada ir visko mokėsi pirmoji“, – kalbėjo Ukmergės grupės vadovė Jolanta Rinkevičienė.

Keturi darbo dešimtmečiai – beveik 9 000 darbo dienų, tai migracijos istorijos tarpsnis. „Ne kartą keitėsi pavadinimas – pradėjau dirbti Pasų stale, paskui tapome Pasų poskyriu, dar vėliau Migracijos poskyriu, dabar esame grupė.

Per tuos dešimtmečius teko dirbti su šešiais Ukmergės r. policijos komisariato viršininkais, tiek pat turėjau ir vadovų tiesioginiame darbe, keitėsi asmens dokumentai ir dokumentų išdavimo tvarka, kontrolė. Keitėsi ir mūsų grupės kolektyvas, tačiau vertybės ir atmosfera darbe išlikdavo tokie patys: jeigu kuriai būdavo blogai, mes kartu liūdėdavome, visos padėdavome, o kai būdavo gerai, visos pasidžiaugdavome“, – prisiminimais dalijosi D. Balamutienė.

Asta KROGERTIENĖ

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *