„Ukmergės duona“ atnaujino gaminių asortimentą

Atsižvelgiant į kintančius mūsų mitybos įpročius, populiarėjančius sveikus produktus, taip pat – įspūdžius, parsivežtus iš svečių šalių, UAB „Ukmergės duona“ nuolatos atnaujina gaminių asortimentą.

Įmonės technologė Vilma Pavilavičienė sako, kad maždaug 25 proc. jų duonos ir batono asortimento priskiriama sveikesnės mitybos grupei. Tai – be mielių kepama „Ruginė duona“, be mielių ir cukraus – „Kauno duona“, be cukraus – „Palangos duona“, ruginė, be cukraus, mielių, mažai druskos, praturtinta skaldytais grūdais – duona „Rugytis“, su daug skaidulinių medžiagų, mažai cukraus – duonelė „Spelta“ ir „Speltos duoniukai“, be cukraus ir riebalų – „Anytos batonas“.

Sveikesnės mitybos grupei priskiriama ir duona su traškiomis kanapių sėklomis, džiovintos duonelės su razinomis, spanguolėmis.

Lietuvoje įsitvirtina vakarietiškas įprotis užkandžius ruošti su skrudinta duona. Tai paskatino sukurti baltą ir purią, skrudinimui tinkamą duoną „Skribė“. Ji kepama iš kvietinio raugo, yra praturtinta ispaninio šalavijo sėklomis, saulėgrąžų branduoliais, bulvių bei kukurūzų dribsniais.

Daug metų batonas buvo vienas populiariausių duonos gaminių, tačiau per pastaruosius metus kepėjai pastebi jo pardavimų mažėjimą. Todėl vienam iš populiariausių, „Pjautiniam batonui“, nuspręsta suteikti naujų skonio atspalvių. Naujo batono „Pjautinis plius“ plutelei traškumo ir išskirtinio skonio dabar suteikia manų kruopų pabarstai.

Sakoma, kad nauja – seniai užmiršta sena. Įvertinus tai, iš užmaršties išsitrauktas „grietiniečių“ receptas. „Neabejojame, kad jie pirkėjams patiks“, – sako įmonės technologė.

Vienas šiuolaikiškiausių „Ukmergės duonos“ gaminių – džiovinta duonelė su spanguolėmis. Ji yra dažna mūsų miesto „ambasadorė“ svečiose šalyse. Šiai duonelei neseniai sukurta nauja pakuotės dėžutė. Kadaise mūsų miestas vadinosi Vilkmerge, pakuotės dizaine pasirinktas miesto atsiradimo legendos simbolis – žynė Vilkmergė. O medžio raižinio piešinys pabrėžia istoriją bei kepyklos tradicijas, derančias su šiuolaikiškumu.

Įmonės gaminių galima įsigyti firminėje parduotuvėje „Šviežia duona“ bei „Ukmergės duonos“ akcininko, Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo, parduotuvėse.

Parduotuvėje „Šviežia duona“ nuo 8 val. iki 10 val. atvežamos ką tik iškeptos, dar šiltos bandelės, o nuo 12 val. iki 15 val. – šilti nefasuoti duonos ir batono gaminiai.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Komentarai  

+2 # Žemyna 2017-11-18 22:19
Labai vertinu Jūsų duoną! Ypač - didžiuosius, 2 kg kepalus. Gaila, kad ne visur jų galima pirkti. Turiu ir pasiūlymą - o kodėl neparduodate „Ukmergės duonos” džiūvėsių? Tai sveikiau, negu baltus triaukšti, be to, iš jų galima naminės giros pasidaryti. Tik reikia pridėti pirkėjams paaiškinimą, receptą „Pasidaryk pats”
Atsakyti | Atsakyti cituojant | Citata

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų