Geriausi vairuotojai – ukmergiškiai

Geriausi vairuotojai – ukmergiškiai / Konkursas vyko Technologijų ir verslo mokykloje. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacija penktadienį Ukmergėje surengė vairavimo instruktorių profesinio meistriškumo konkursą. Jame geriausiai pasirodė ukmergiškių komanda.

Konkursas vyko Technologijų ir verslo mokykloje, jame sulaukta dalyvių iš didžiųjų šalies miestų – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Mažeikių. Jiems teko spręsti teorines užduotis, įveikti konkurso praktinės dalies užduotis. Tarp tokių – krovininio automobilio su priekaba bei lengvojo automobilio figūrinis vairavimas.

Atliekant pastarąją užduotį, varžėsi ir vien tik moterys, o minėtos asociacijos narių vadovams taip pat buvo skirta atskira rungtis.

Konkurse 1 vietą laimėjo ir nugalėtojais tapo šeimininkai: Ukmergės technologijų ir verslo mokykla, kurios komandoje – Petras Vagonis, Albinas Zaranka ir Dovilė Janulienė. Antri – šiauliečiai, treti – svečiai iš Panevėžio.

Renginio dalyvius ir žiūrovus sveikino mokyklos vadovai, Lietuvos vairuotojų rengimo įstaigų asociacijos prezidentas Valentinas Masilionis. Renginio metu taip pat vyko draugiškos krepšinio ir tinklinio varžybos, norintieji galėjo pasivaržyti automobilio traukimo rungtyje.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *