„Gydytojo“ pasiuntinys sulaikytas su pinigais

„Gydytojo“ pasiuntinys sulaikytas su pinigais /

Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai rugsėjo 27 d. sulaikė sukčiavimu įtariamą asmenį, vieną iš telefoninių sukčiautojų grupės narių.

Trečiadienį apie 13 val. 77-erių metų ukmergiškei į laidinį telefoną paskambino vyras. Jis prisistatė gydytoju ir pasakė, kad dukra pargriovė mergaitę ir ją sužalojo.

Moteriai aiškino, kad dukrą gali pasodinti į kalėjimą, todėl ji privalanti mergaitės artimiesiems sumokėti. Skambinusysis nuolat kalbėjo ir neleido moteriai net padėti telefono ragelio. Netrukus atvyko asmuo, kuriam sukčiumi patikėjusi ukmergiškė padavė 500 eurų.

Policijos pareigūnai tuo metu jau turėjo informaciją apie galimą sukčiavimą, tad pasitiko su pinigais išeinantį vyrą. Šis susitikimas jam buvo labai netikėtas, tačiau pareigūnams jis nesipriešino ir leidosi suimamas.

Nukentėjusioji tik po pokalbio su pareigūnais suprato, kad patikėjo sukčių istorija. Apie tokias apgavystes ji ne kartą buvo skaičiusi spaudoje, deja, kai susidūrė pati, nugalėjo emocijos. Moteris džiaugėsi, kad savo pinigus atgaus.

Ukmergės rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl sukčiavimo. Nusikaltimo vietoje sulaikytam 46-erių metų Ukmergės miesto gyventojui pareikšti įtarimai. Rajono policijos komisariato pareigūnams šis asmuo žinomas, praeityje ne kartą teistas.

PK inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *