Apdovanoti geriausi Ukmergės rajono sportininkai

Geriausi jaunučių grupės sportininkai. Geriausi jaunučių grupės sportininkai.

Ukmergės sporto centras kasmet apdovanoja geriausius Ukmergės sportininkus, jų trenerius, sporto klubų žaidėjus.

Toks tradicinis renginys praėjusią savaitę buvo surengtas miesto stadiono salėje. Jo metu išdalinta daug apdovanojimų ir padėkų. Jau ne pirmus metus už moksleivių pasiekimus pagerbiami ir jų tėveliai. Paskaičiuota, kad per metus Ukmergės sporto auklėtiniai įvairiose varžybose šiemet iškovojo per 100 prizinių vietų.

Jaunučių grupėje apdovanoti:

NEDAS MAKSIMOVAS (futbolas)

Mama Danguolė Maksimovienė

Lietuvos futbolo federacijos pirmenybėse (Vilniaus zona) III v.

Vaikinų futbolo turnyrų nugalėtojas ir prizininkas.

Naudingiausias komandos žaidėjas.

DIANA MARCINKEVIČIŪTĖ (futbolas)

Tėveliai Anastasija Jablonskytė ir Dmitrij Marcinkevič

Lietuvos merginų U-15 futbolo rinktinės žaidėja.

Lietuvos merginų futbolo 8x8 čempionate I v.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionate II v.

Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybių II v. laimėtoja.

Lietuvos merginų futbolo 8x8 čempionate II v.

Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionate I v.

Baltijos šalių čempionate I v.

LIVIJA TOROPOVAITĖ (futbolas)

Tėveliai Žaneta Kondratovič ir Sigitas Toropovas

Lietuvos merginų U-15 futbolo rinktinės žaidėja.

Lietuvos merginų futbolo 8x8 čempionate I v.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionate II v.

Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybių II v. laimėtoja.

Lietuvos merginų futbolo 8x8 čempionate II v.

Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionate I v.

Baltijos šalių čempionate III v.

KAPARAS ŽOLDASBEKOVAS (dziudo)

Tėveliai Vaida ir Andrius Žoldasbekovai

Lietuvos jaunučių U-16 dziudo čempionate III v.

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse I v.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse III v.

Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U-18 dziudo pirmenybėse II v.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse I v.

Lietuvos sporto vilčių jaunių žaidynių sambo varžybose II v.

Lietuvos mokinių jaunių dziudo čempionate III v.

Lietuvos jaunių sambo rinktinės narys.

VESTA PEREGORODEJEVAITĖ (krepšinis)

Tėveliai Asta ir Ruslanas Peregorodejevai

2016 m. jaunių merginų U-18 II diviziono krepšinio čempionate II v.

2016 m. naudingiausia komandos žaidėja.

Lietuvos moterų aukščiausios lygos krepšinio čempionate VI v.

Ukmergės „Vilkmergės“ moterų krepšinio komandos žaidėja.

ARTŪRAS JAKAVIČIUS (dziudo)

Tėveliai Rada Marcinkevič ir Justas Paulauskas

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse III v.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse I v.

Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U-18 dziudo pirmenybėse II v.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse II v.

Lietuvos sporto vilčių jaunių žaidynių sambo varžybose III v.

JONAS LOBINAS (dziudo)

Tėveliai Irena ir Raimondas Lobinai

Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse I v.

Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U-18 dziudo pirmenybėse III v.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse II v.

Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionate I v.

NAGLIS GUTAUSKAS (dziudo)

Tėveliai Vilma ir Andrius Gutauskai

Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse III v.

Lietuvos mokinių vaikų dziudo čempionate III v.

JORIS PRENIS (dziudo)

Tėveliai Ilona ir Antanas Preniai

Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse I v.

Lietuvos mokinių vaikų dziudo čempionate III v.

AGNĖ MICKŪNAITĖ (šachmatai)

Tėveliai Vaida Kušleikaitė ir Sigitas Mickūnas

Lietuvos jaunučių greitųjų šachmatų čempionato II vietos laimėtoja.

Tarptautinių ir respublikinių turnyrų nugalėtoja.

Jaunių grupėje apdovanoti:

AUSTĖJA ŠIDLAUSKAITĖ (dziudo)

Tėveliai Dainora ir Gražvydas Šidlauskai

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse III v.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse I v.

Lietuvos mokinių jaunių sambo pirmenybėse I v.

Lietuvos sporto vilčių jaunių žaidynių sambo pirmenybėse I v.

Lietuvos mokinių jaunių dziudo čempionate II v.

Lietuvos jaunių sambo rinktinės narė.

TAUTVYDAS VILČINSKAS (dziudo)

Tėveliai Judita ir Laimonas Vilčinskai

Lietuvos jaunių U-18 dziudo čempionate III v.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse II v.

Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U-18 dziudo pirmenybėse II v.

Lietuvos sporto vilčių jaunių žaidynių sambo varžybose II v.

ARŪNAS LUKOŠEVIČIUS (dziudo)

Tėveliai Sonata ir Arūnas Lukoševičiai

Lietuvos jaunių U-18 dziudo čempionate III v.

Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse I v.

Lietuvos sambo čempionate III v.

Europos jaunių sambo čempionate Prahoje V v.

Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U-18 dziudo pirmenybėse III v.

Lietuvos sporto vilčių jaunių  žaidynių sambo varžybose I v.

POVILAS UŽTUPYS (dziudo)

Tėveliai Onutė ir Robertas Užtupiai

Lietuvos jaunučių U-16 dziudo čempionate III v.

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse III v.

Lietuvos sporto vilčių jaunių žaidynių sambo pirmenybėse III v.

Lietuvos mokinių jaunių dziudo čempionate III v.

BORISAS JABLONSKIS (dziudo)

Tėveliai Anastasija Jablonskytė ir Dmitrij Marcinkevič

Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse III v.

Lietuvos sporto vilčių jaunių žaidynių sambo pirmenybėse III v.

Lietuvos mokinių jaunių dziudo čempionate III v.

Lietuvos jaunių sambo rinktinės narys.

DOMANTAS GEČYS (krepšinis)

Tėveliai Augustė ir Ričardas Gečiai

Ukmergės vyrų krepšinio komandos „Olimpas“ žaidėjas.

Rezultatyviausias Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-18 žaidėjas.

Respublikinių turnyrų prizininkas.

EMILIJA KASELYTĖ (futbolas)

Močiutė Marijona Kaselienė

Lietuvos merginų U-19 rinktinės vartininkė.

Lietuvos merginų futbolo 8x8 čempionate I v.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionate II v.

Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybių II v. laimėtoja.

Baltijos šalių čempionate III v.

GABIJA TOROPOVAITĖ (futbolas)

Tėveliai Žaneta Kondratovič ir Sigitas Toropovas

Lietuvos merginų U-17 futbolo rinktinės žaidėja.

Lietuvos merginų futbolo 8x8 čempionate I v.

Lietuvos merginų mažojo futbolo čempionate II v.

Lietuvos moterų futbolo I lygos pirmenybių II v. laimėtoja.

Lietuvos merginų futbolo 8x8 čempionate II v.

Baltijos šalių čempionate III v.

MANTAS SVIRIDOVAS (krepšinis)

Tėveliai Rūta ir Darius Sviridovai

Ukmergės vyrų krepšinio komandos „Olimpas“ žaidėjas.

Rezultatyviausias Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U-18 žaidėjas.

Krepšinio turnyrų prizininkas ir dalyvis.

MARTYNA ČEPAITĖ (krepšinis)

Tėveliai Jūratė ir Arūnas Čepai

2016 m. jaunių merginų U-18 II diviziono krepšinio čempionate II v.

Lietuvos moterų aukščiausios lygos krepšinio čempionate VI v.

Ukmergės „Vilkmergės“ moterų krepšinio komandos žaidėja.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Ar pritariame streikuojantiems mokytojams?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Laidojimo ir kremavimo paslaugos Ukmergėje

Autoservisas Ukmergėje

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų