Į gražią šventę rinkos profesinių sąjungų nariai

Į gražią šventę rinkos profesinių sąjungų nariai / Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Praėjusią savaitę profesinių sąjungų dieną paminėjo Ukmergės profsąjungų nariai.  Į ją kolegas sukvietė Ukmergės rajono profesinių sąjungų bendrija.

Gražų renginį vedusi Valentina Vaičiūnienė pristatė, jog susirinkusieji – įvairių Ukmergės įmonių darbuotojai – tai žmonės, kuriems neabejotinai rūpi jų kolektyvai.

1999 metų lapkritį įkurta Ukmergės rajono profesinių sąjungų bendrija šiuo metu vienija 18 įvairiuose kolektyvuose veikiančių profesinių sąjungų.

Bendrijos pirmininkas Vincentas Banikonis sako, kad praėjusiais metais didžiausias iššūkis buvo naujo Darbo kodekso svarstymai. Ukmergės profesinių sąjungų nariai taip dalyvavo visuose sostinėje organizuotuose mitinguose, siekdami atkreipti vyriausybės dėmesį į darbuotojams aktualius klausimus.

Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkas  Artūras Černiauskas pažymėjo, kad Lietuvoje nėra daug miestų ir miestelių, kuriuose profsąjungų nariai būtų tokie susitelkę.

Į susirinkusiuosius kreipėsi ir naujasis Seimo narys Juozas Varžgalys, pažymėjo, kad ši šventė pirmasis toks didelis susibūrimas, į kurį jis pakviestas jau kaip priesaiką priėmęs parlamento atstovas.

Susirinkusiuosius sveikino ir ankstesnės kadencijos Seimo narys, socialdemokratų partijos Ukmergės skyriaus pirmininkas Arūnas Dudėnas.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *