Iškilmingai paminėjo įmonės jubiliejų

Iškilmingai paminėjo įmonės jubiliejų / V. Petronis (dešinėje) verslo partneriams įteikė atminimo medalius. Kairėje – UAB „Baltukmės statyba“ direktorius A. Pelakauskas. Gedimino Nemunaičio nuotr.

UAB „Statybos montavimo darbai“ iškilmingai paminėjo įmonės 50 metų jubiliejų. Į gražią šventę pasveikinti su šia prasminga sukaktimi susirinko rajono vadovai,  verslininkai, įmonės partneriai.

SMD direktorius Valdas Petronis pažymėjo, kad tiek metų išlikti ir gyvuoti įmonei – istorinis įvykis. Už bendrą darbą jis dėkojo ir artimiausiems savo komandos nariams, ir verslo partneriams.

Susirinkusiesiems buvo pristatytas filmas apie SMD veiklą, atliekamus darbus.

Prisiminta bendrovės istorija, kuomet 1967 metais Kaimo statybos ministerijos nurodymu įsteigta Ukmergės „Kilnojamoji statybos darbų kolona“, kurios pagrindinė užduotis – Ukmergės, Širvintų ir Molėtų rajonuose vykdyti santechnikos ir įrenginių montavimo darbus.

Per penkis dešimtmečius veikla nepasikeitė, tik, žinoma, gerokai išsiplėtė.

1993 metais bendrovė pasivadino UAB „Statybos montavimo darbai“.

Jau 20 metų, nuo 1997-ųjų, jai vadovauja V. Petronis.

Įmonės vadovas ir akcininkai sulaukė daug gražių sveikinimų ir linkėjimų. Ukmergės dekanas kunigas Vaidas Bartkus linkėjo savo veikloje nepritrūkti tikėjimo, rajono meras Rolandas Janickas pažymėjo, kad jubiliejų švenčianti įmonė – daugelio rajone vykstančių renginių rėmėja, įgyvendinanti visai bendruomenei svarbius sumanymus.

Svarbiausiems savo partneriams, be kurių įmonės sėkmės istorija nebūtų tokia ryški, V. Petronis įteikė atminimo dovanas – sidabrinius medalius.

Šventei einant į pabaigą Ukmergės dangų nušvietė įspūdingi fejerverkai.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *