Įteikti Mero padėkos ženklai

Įteikti Mero padėkos ženklai / Mero padėkos ženklų nominantės su rajono vadovais. Arvydo Pėšinos nuotr.

Ukmergės miesto šventės proga kultūros centre surengtas Mero padėkos vakaras. Jo metu rajono meras Rolandas Janickas dėkojo visiems, prie Miesto šventės prisidėjusiems, žmonėms. Mero padėkos ženklu šventėje apdovanoti ukmergiškiai ir miesto svečiai.

UAB „Universalūs medžio produktai“ vadovui Vygantui Dabužinskui apdovanojimas įteiktas už socialiai atsakingą ir aktyvų verslą, už bendruomeniškumo stiprinimą versle ir visuomeniniame gyvenime. UAB „Universalūs medžio produktai“ – medienos apdirbimo pramonės įmonė, kurioje darbuojasi 166 asmenys. Ši įmonė priklauso „Baltic American Concord“ grupei, jungiančiai apie 400 darbuotojų.

V. Dabužinskas aktyviai dalyvauja visuomeniniame gyvenime: yra sodininkų bendrijos „Dukstynėlė“ pirmininkas, propaguoja aktyvų gyvenimo būdą kelionėmis motociklais, remia sporto klubų bei tarptautinio perkusijų festivalio renginius.

VšĮ „Kosakovskių institutas“ vadovė Anira Joana Vojan apdovanota už kultūrinio ir istorinio paveldo, susijusio su didikų Kosakovskių gimine, tyrinėjimo ir populiarinimo iniciatyvas, investicijų ir turizmo skatinimą Ukmergės krašte.

Anira Joana Vojan – filosofė, žurnalistė, režisierė, prodiuserė, VšĮ „Kosakovskių institutas“ Lietuvoje vadovė, Vaitkuškio dvaro bendrasavininkė.

Prieš dvejus metus atvykusi su šeima į Ukmergę aplankyti giminaičių grafų Kosakovskių kapų, moteris įsiliejo į Ukmergės krašto bendruomenės veiklą.

Pats jauniausias Mero padėkos ženklu apdovanotas ukmergiškis – 23 metų Simonas Kalesnykas. Rajono jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ vadovui apdovanojimas įteiktas už nuoseklų jaunimo interesų atstovavimą, savanorystę ir nenutrūkstantį ryšį su Ukmerge. Vaikinas mokėsi Antano Smetonos gimnazijoje, dabar – paskutinio kurso studentas Vilniaus Gedimino technikos universitete, yra aktyvus įvairių projektų iniciatorius.

Svečias Kozma Huba iš mūsų miesto partnerio Vengrijoje Kiškunmaišos – mokytojas, muzeologas, žurnalistas, politikas, apdovanotas už Lietuvos nepriklausomybės kovų palaikymą ir įamžinimą savo krašte bei abiejų miestų bendradarbiavimo plėtrą.

1991 m. jis lankėsi Lietuvos Seime ir pasisakė už Lietuvos nepriklausomybę. Tuo metu užsimezgė draugystė su liaudies meistru ukmergiškiu Rimantu Zinkevičiumi. Kiškunmaišos mieste dabar stovi penkios jo medžio skulptūros. 2003 m. K. Huba kartu su filmavimo grupe iš Vengrijos kūrė filmą apie Lietuvos partizaninį judėjimą, lankėsi Ukmergėje. Užsimezgė miestų bendradarbiavimas.

Dėl ligos į Ukmergę svečias atvykti negalėjo. Apdovanojimą atsiėmė Vengrijos delegacijos atstovai.

Nominantus sveikino ir Mero padėkos ženklus įteikė rajono meras Rolandas Janickas. Šventinį vakarą vedė rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Agnė Balčiūnienė ir vicemerė Klavdija Stepanova.

Buvo rodytas Dainiaus Vyto sukurtas filmas apie pokyčius Ukmergėje. Koncertavo Meno mokyklos auklėtiniai.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *