Jaunieji dviratininkai žino taisykles

Jaunieji dviratininkai žino taisykles / Pareigūnai surengė mokymus dviratininkams.

Birželio 14 d. Saugaus eismo klasėje, esančioje „Šilo“ pagrindinėje mokykloje, surengta šventė jauniesiems dviratininkams.

Idėja atgaivinti dviratininkų mokymus kilo bendruomenės pareigūnėms Ingridai Dutkienei ir Daivai Novikienei. „Pastebėjome, kad dažnas dviračiu važinėjantis paauglys nežino taisyklių, nedėvi šalmų ir liemenių, važinėja netvarkingais dviračiais. Todėl nusprendėme surengti mokymus. Mūsų tikslas – suteikti žinias ir ugdyti atsakingą požiūrį“, – sakė I. Dutkienė.

Mokymai buvo surengti vykdant projektą „Saugaus eismo klasė“. Tai yra tęstinis projektas, kuriam finansavimą skiria Ukmergės rajono savivaldybė.

Krimsti kelių eismo taisykles 12–13 metų vaikams teko du mėnesius, o po to reikėjo išlaikyti teorijos egzaminą. Išklausyti jaunojo dviratininko kursą panoro Užupio, „Šilo“ bei Vidiškių pagrindinių mokyklų moksleiviai.

Paskaitos vyko Saugaus eismo klasėje, o jas vedė savanoris, prie projekto prisijungęs Dukstynos pagrindinės mokyklos žmogaus saugos mokytojas Paulius Šemeta. Pamokos buvo įdomios, o mokytojas pelnė gražių moksleivių atsiliepimų.

Teorijos egzaminą išlaikė 37 moksleiviai. Šventėje jauniesiems dviratininkams įteikti pažymėjimai. Kai kurie atsiimti jų atvyko su tėveliais ar seneliais.

Mokinukus pasveikino ir saugiai važinėti gatvėmis linkėjo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Petrauskas ir „Šilo“ pagrindinės mokyklos direktorius Leonas Žuklys.

PK inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *