Kaip grąžinti skolas greičiau?

Kaip grąžinti skolas greičiau? /

Skolų našta slegia vis daugiau žmonių. Nesvarbu kokioje situacijoje bebūtumėte, jei pasirašėte paskolos sutartį, privalote ją grąžinti, kas benutiktų.

Visai nesvarbu ar tai ilgalaikė paskola ar greitieji kreditai (atrie krediti), visi jie yra našta, nuo kurios norisi kuo greičiau išsilaisvinti. Daugelis žmonių, norėdami kuo greičiau grąžinti skolas, ima pardavinėti nereikalingus daiktus arba ieškotis papildomo darbo. Visa tai yra puiku, tačiau yra ir kitų būdų, padėsiančių greičiau grąžinti skolas. Kokie gi jie?

Mokėti daugiau nei tik minimalios mėnesinės įmokos. Jei turite paskolų, nesvarbu kokio jos tipo, geriausias būdas grąžinti jas greičiau, tai mokėti kiek įmanoma daugiau nei tik minimalias mėnesines įmokas. Tokiu būdu ne tik sutaupoma palūkanų normos suma, tačiau ir pagreitinamas skolos grąžinimo procesas. Visgi, verta pasidomėti ar turima paskola nereikalauja papildomų mokesčių, norint ją grąžinti greičiau.

Skolintis atsakingai arba nebesiskolinti visai. Kai kuriems, skolinimasis tampa gyvenimo būdu. Nepaisant esamos finansinės padėties, nuolat kyla noras įsigyti ką nors naujo. Tai gali būti prabangus automobilis, nauji baldai ir panašūs pirkiniai. Užteks apgaudinėti save ir kitus, kad finansinių galimybių pakanka įsigyti visiems šiems pirkiniams. Nuolatinės skolos, palaipsniui perauga į nepakeliamą galvos skausmą ir nuolatinę įtampą, galvojant kaip visą tai grąžinti. Tuomet nebemieli tampa ir įsigyti pirkiniai, be to, paaštrėja asmeniniai santykiai ir atsiranda kitų papildomų rūpesčių. Prieš įsigyjant ką nors, kas viršija asmenines finansines galimybes, reikia labai gerai pagalvoti ar pirkinys vertas visų galvos skausmų, įtampos ir skolų naštos.

Išnaudoti talentą. Reikia pripažinti, kad lengviausias būdas pabėgti nuo skolų yra papildomi pinigai. Būdų jų gauti yra įvairių, tereikia pasinaudoti fantazija ir turimais gabumais. Dažnai, nėra būtina ieškotis papildomo darbo, kad būtų galima daugiau užsidirbti. Kartais reikia į visa tai pažvelgti kūrybiškiau. Žinoma, kai kuriems tai gali pasirodyti juokinga, tačiau kartais užtenka kelių beprotiškų idėjų, kurias įgyvendinus pradeda sektis. Visi turi tam tikrų talentų. Šiame technologijų pasaulyje labai vertinamos informacinės, technologinės žinios, todėl būtų neprotinga jomis nepasinaudoti. Vienas iš būdų, tai pasitelkiant fantaziją ir talentą, sukurti puikių programėlių, iš kurių galima visai neblogai uždirbti, tereikia sukurti tokią programėlę, kuri rinkoje dar neturi konkurentų, arba tokią, kuri yra gerokai šaunesnė nei tos, kurios jau sukurtos. Viskas ko reikia, tai sumanymas ir ryžtas, padėsiantis jį įgyvendinti.

Netikėti pinigai. Kiekvienais metais, daugelis iš mūsų, gauna papildomų pajamų. Tai gali būti paveldėjimas, priedas darbe, galbūt grąžinami pinigai už permokėtus mokesčius, o gal tiesiog laimima loterijoje. Nesvarbu kas tai bebūtų, svarbu tinkamai tokius pinigus panaudoti. Kiekvieną kartą gavus papildomų pinigų, padenkite jais savo turimas paskolas, tai gerokai palengvins turimą naštą, nes tai juk pinigai, kurie nebuvo planuoti, vadinasi nebuvo planuojamas ir jų panaudojimas.

Atsisakyti brangių įpročių. Turint skolų, rekomenduojama atsisakyti brangių įpročių. Dažnai, siekiant patenkinti savo įpročius, iššvaistoma galybė pinigų. Atsisakyti įpročių nėra lengva, tačiau brangius įpročius tiesiog galima pakeisti pigesniais, na, o jei įpročiai žalingi, tuomet geriausias būdas sutaupyti ir tausoti sveikatą – visiškai atsisakyti tokių įpročių. Kartais, vienas iš įpročių yra tiesiog kavos puodelis mieste. Kasdienis toks puodelis, išgertas namie, gali padėti sutaupyti. Nors sutaupoma ir nedaug, tačiau tai vis tiek yra papildomi pinigai. O kur dar alkoholis, cigaretės, šie įpročiai kainuoja gana nemažai, tai netgi vieni brangiausių ir daugiausiai žalos padarančių įpročių. Jų atsisakius, pagerėja sveikata ir be abejo lieka daugiau pinigų. Atsisakius nereikalingų įpročių, pastebimai pagerės finansinė situacija ir įpročiams skirtus pinigus, bus galima skirti būtent skolų grąžinimui. Nors ir ne drastiškai, tačiau skolų grąžinimo terminas tikrai sutrumpės.

Labai paprasta ir toliau gyventi skolose bei nesistengti nieko keisti. Nesvarbu ar tai vartojimo paskola (paterina kredits) ar trumpalaikės paskolos, visos jos yra tam tikra našta, kuri ilgainiui ima slėgti. Vieną dieną, tiesiog pasidaro nepakeliama ir imama ieškoti būdų kaip nuo viso to pabėgti. Teisingai planuojant pajamas, susidėliojant prioritetus bei sąžiningai mokant mėnesines įmokas, paskolas grąžinti tikrai pavyks. Reikia nepamiršti, kad net ir sunkiausiose situacijoje visuomet yra išeitis. Galbūt per vieną naktį viskas ir neišsispręs, tačiau paskolų naštos tikrai galima atsikratyti. Kuo greičiau atsikratysite skolų, tuo greičiau galėsite ir vėl džiaugtis gyvenimu. Grąžinus skolas, ir toliau reikia naudotis minėtais patarimais, jie padės turėti papildomai pinigų, todėl tai palengvins finansinę padėtį ir galbūt nebereikės skolintis dar ir dar kartą.


Daugiau: Paskola verslui

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *