KASKO draudimas: ką svarbu žinoti?

KASKO draudimas: ką svarbu žinoti? /

Šiais laikas automobilis yra neatsiejama gyvenimo dalis. Turbūt kiekvienas vairuotojas yra susidūręs su tokios situacijomis, kai dėl Jūsų kaltės įvyko avariją. Ar kai grįžtate iš parduotuvės, o Jūsų automobilio kėbulas yra apibraižytas ar yra pavogtas veidrodėlis.

Atšilus orams prasideda kelionių sezonas, o tada bet kuriuo paros metu, ypač iš ryto ir vakare galima kelyje sutikti laukinius gyvūnus, kurie susidurti su Jūsų automobiliu. Automobiliui gali nutikti nelaimė, net stovėjimo aikštelėje prie namų, nukritus medžio šakai.  

Tokiose situacijose Jūsų automobilis yra neapsaugotas ir prireikia didelių neplanuotų investicijų jam suremontuoti. Tam kad šios situacijos neapkrautų Jūsų finansiškai, rekomenduojama tuo pasirūpinti iš anksto. KASKO DRAUDIMAS – leidžia pasirūpinti Jūsų automobiliu bei apsaugo Jus nuo nenumatytų išlaidų iš anksto.

Kokie yra KASKO draudimo įsigijimo privalumai?

  • Galioja visoje Europoje, todėl būdami toli nuo namų galite būti ramūs dėl nenumatytų išlaidų.
  • KASKO klientai gali rinktis papildoma paslauga – pagalba kelyje visoje Europoje – nuo degalų pristatymo iki nakvynės viešbutyje, nebegalint tęsti kelionės.
  • Greitesnis automobilio remontas po įvykio patikimuose autoservisuose, kurį apmokės draudimo bendrovė.
  • Draudimas internetu. Nepamirškite, kad draudimą galite įsigyti neišeidami iš namų. KASKO draudimas internetu – tik kelios minutės ir automobilio draudimas atsidurs jūsų el. pašto dėžutėje.
  • Įvykus nelaimingam atsitikimui – registracija internetu. Pranešti apie įvykį patogu, geriausia tai padaryti internetu.

Būkite ramūs, įsigytas draudimas suteiks maksimalią apsaugą Jūsų automobiliui.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *