Klebonas dovanojo „išgyvenimo rinkinį“

Klebonas dovanojo „išgyvenimo rinkinį“ / R. Laniauskas ir Š. Petrauskas.

Rajono policijos komisariate vyko susitikimas su Ukmergės dekanato parapijų dvasininkais. Jame diskutuota, kaip stiprinti dvasininkų ir policijos bendradarbiavimą.

Susitikime dalyvavo Ukmergės dekanas Vaidas Bartkus, Švč. Trejybės bažnyčios klebonas Šarūnas Petrauskas, Pašilės šv. Barboros bažnyčios klebonas Rimantas Laniauskas, policijos komisariato viršininkas Mindaugas Petrauskas, Viešosios policijos skyriaus viršininkas Aidas Dutkus, Prevencijos poskyrio pareigūnai.

Pasak policijos komisariato atstovės spaudai Astos Krogertienės, su dvasininkais Ukmergės pareigūnai bendradarbiauja jau ne vienerius metus.

Tačiau policijos komisariate keičiasi apylinkių inspektoriai, jiems priskiriamos aptarnauti teritorijos, o dekanate gyvenimas taip pat nestovi – vyksta dvasininkų rotacija, tad tokie susitikimai – labai reikalingi.

Dvasininkai pareigūnus ragino pažinti krašto bažnyčias, prisijungti į piligrimines keliones lankant šventas vietas. Patys žadėjo dalyvauti Ukmergės policijos komisariato rengiamoje kalėdinėje „Gerumo akcijoje“ ir kartu aplankyti socialinės rizikos šeimas.

Klebonas Š. Petrauskas kiek-vienam padovanojo „išgyvenimo rinkinį“ – šventą paveikslėlį, rožinį ir degtukus. „Žmogus turi suprasti, kad yra silpnas, menkas ir nuodėmingas, tačiau vien pasitikėjimas Dievu – jau garantuotas išganymas“, – gražia gaida susitikimą pabaigė klebonas.

Ukmergės naujienos

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *