Krikštėnų dvarą pasirinko serialui

Krikštėnų dvarą pasirinko serialui / Krikštėnų dvaras

Mūsų rajono dvarai domina ne tik turistus, bet ir filmų kūrėjus. Ką tik per LNK televiziją pradėto rodyti naujo serialo „Paveldėtoja“ filmavimas vyko Krikštėnų dvare.

Seriale pasakojama istorija apie merginą, kuri iš pamotės paveldėjusi senovinį Krikštėnų dvarą įsisuka į meilės, intrigų ir paslapčių verpetą.

Pivonijos seniūnijoje, Krikštėnų kaime, esantis dvaras, šaltiniuose minimas nuo 18 amžiaus, prieš kurį laiką buvo prikeltas naujam gyvenimui. Šiandien jame vyksta muzikos, literatūros vakarai, kiti kultūriniai renginiai, dvaras nuomojamas pokyliams. Jis įtrauktas ir į turistinį Ukmergės rajono dvarų žiedą.

Prisiminimais apie dvarą, žiniomis apie šių rūmų istoriją dalijamasi jo savininko, kurio rūpesčiu Krikštėnų dvaras ir buvo atstatytas, Algirdo Šemetos knygoje „Užaugom Lietuvoj“.

„Saulė Meilutė, geros širdies, drąsi, užsispyrusi mergina, atvyksta į Krikštėnus turėdama vienintelį tikslą – taikiai išspręsti paveldėjimo klausimus su jos žemėje neteisėtai gyvenančia ir verslą vykdančia Balsių šeima. Netrukus paaiškėja, kad Saulę su šia nauja nepažįstama vieta sieja daug daugiau nei vien iš pamotės paveldėtas turtas…“ – taip LNK pristato naująjį serialą, kuriame pasakojama apie meilę, prakeiksmus iš praeities, pavydą, kerštą.

Režisierių Ramūno Cicėno ir Manto Verbiejaus seriale vaidina Dalia Michelevičiūtė, Monika Bičiūnaitė, Mindaugas Papingis, Donatas Šimukauskas bei kiti žymūs aktoriai. Pagrindinis vaidmuo jame atiteko jaunosios kartos aktorei Anastasijai Marčenkaitei, kurią žiūrovai prisimena iš garsaus ir nusipelniusio režisieriaus ukmergiškio Audriaus Juzėno sukurto filmo „Ekskursantė“.

Ši tikrais įvykiais paremta drama pasakoja apie 11-metę mergaitę, pabėgusią iš tremtinių traukinio, vežančio žmones į Sibirą. Mažoji ekskursantė pasiryžusi įveikti 6 tūkstančius kilometrų, kad sugrįžtų į Tėvynę. Drąsiąją pabėgėlę A. Juzėno juostoje suvaidinusi jaunoji aktorė A. Marčenkaitė yra apdovanota „Sidabrine gerve“ ir tapusi metų aktore.

UŽ inf.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *