Lėšų skirs neįgaliesiems pritaikytiems autobusiukams

Lėšų skirs neįgaliesiems pritaikytiems autobusiukams / Lėšų skirs neįgaliesiems pritaikytiems autobusiukams

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija yra numačiusi per trejus metus kasmet skirti po 600 tūkst. eurų naujiems, specialiai neįgaliesiems pritaikytiems mikroautobusams įsigyti. Apie tai skelbiama internetiniame ministerijos tinklapyje.

Šį sprendimą pristačiusi socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė susitikusi su Lietuvos neįgaliuosius vienijančių organizacijų atstovais aptarė aktualiausius neįgaliųjų socialinės integracijos, programų finansavimo, socialinių įmonių bei kitus klausimus.

Kaip neįgaliųjų atstovus informavo ministrė, jau nuo kitų metų per trejus metus numatyta kasmet skirti po 600 tūkst. eurų naujiems, specialiai neįgaliesiems pritaikytiems mikroautobusams įsigyti.

Jie bus naudojami neįgaliesiems teikti nestacionarias transporto paslaugas ir vežti neįgaliuosius į ugdymo, mokymo, lavinimo, užimtumo, reabilitacijos centrus ir tarnybas, darbo vietas.

Iš viso per trejus metus turėtų būti nupirkta 60 transporto vienetų, po 20 kasmet. Pasak A. Pabedinskienės, tai palengvins socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems teikimą bendruomenėse.

Šiemet, pirmą kartą po beveik šešerių metų, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos iniciatyva neįgaliųjų integracijai skirta apie 753 tūkst. eurų daugiau nei ankstesniais kartais.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *