Mero taurę iškovojo Vidiškių klubas

Mero taurę iškovojo Vidiškių klubas / Dainiaus Vyto nuotr. Šaudymo varžybų dalyviai.

Šaudymo varžybose Mero taurę šiemet iškovojo Vidiškių klubas.

Šis klubas, kurio narių varžybose kasmet dalyvauja daugiausia, nugalėtoju tampa jau antrus metus iš eilės.

Antrą vietą, siekiant pagrindinio komandinio prizo, varžybose iškovojo Miškininko klubas, o trečią vietą užėmė Laičių medžiotojai.

Ukmergės medžiotojų šaudymo varžybos Mero taurei laimėti vyko rugsėjo 30 dieną Raguvos šaudykloje, priklausančioje ūkininkui, medžiotojui Audriui Valaišai. Tai – sena tradicija. Ukmergės medžiotojų ir žvejų draugija varžybas surengė jau 16-ąjį kartą.

Varžybose iš viso dalyvavo 146 draugijos nariai.

Asmeninėse šaudymo graižtviniu šautuvu varžybose taikliausias buvo Mindaugas Baranauskas iš Veprių būrelio. Antrą vietą iškovojo Augustinas Širvelis (Vidiškių klubas), o trečią – mūsų rajono savivaldybės mero bendravardis ir bendrapavardis giminaitis Darius Varnas (Vidiškių klubas).

Šaudant lygiavamzdžiu šautuvu nugalėjo Evaldas Šablevičius iš Laičių klubo. Antras – Vaidas Pinkevičius (Lėno klubas), trečias – Vaidas Pakeltis (Miškininko klubas).

Šaudant į lėkšteles taikliausias buvo Šarūnas Sedleckas (Pašilės būrelis), antras – Justinas Nanartavičius (Veprių būrelis), trečias – Laurynas Mickūnas (Veprių būrelis).

A lygio varžybose varžėsi sportininkai. Nugalėjo Laurynas Andriūnas iš Laičių klubo, kuriam įteikta Mero taurė. Antras šiose varžybose – Mindaugas Žižys (Vidiškių klubas), trečias – Kornelijus Aukštuolis (Žemaitkiemio klubas).

Ukmergės medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Arūnas Pračkaila pasakojo, kad šiemet iš viso buvo įsteigtos trys Mero taurės: nugalėjusiai komandai, A lygio varžybų nugalėtojui ir rėmėjų rungties nugalėtojui. Pastarąją taurę iškovojo Mindaugas Drižys.

Taip pat varžybose vyko virvės traukimo bei vadinama „Shoot off“ rungtys, kurių nugalėtojams taip pat įteikti apdovanojimai.

Pagrindinį varžybų metu vykusios loterijos prizą – graižtvinį medžioklinį šautuvą – laimėjo Donatas Gurskas.

A.Pračkaila pasakojo, kad medžiotojai vis daugiau dėmesio skiria šaudymo įgūdžių gerinimui. O tai labai svarbu medžioklėje – taiklesni šūviai sukelia mažiau kančių gyvūnams.

Raguvoje esančioje A. Valaišos šaudykloje kasmet vyksta ne tik mūsų, bet ir kitų rajonų medžiotojų varžybos, šaudymo treniruotės ir egzaminai.

Mūsų rajone šios tradicinės varžybos kasmet rengiamos, artėjant spalio viduryje prasidedančiam medžioklės su varovais sezonui.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *