Nuo kelio nuslydo ir apvirto vaikus vežęs autobusas (PAPILDYTA)

Nuo kelio nuslydo ir apvirto vaikus vežęs autobusas (PAPILDYTA) /

Ketvirtadienio rytą Ukmergės rajone, netoli Jakutiškių kaimo nuo kelio nuslydo ir į pakelės krūmus įlėkė autobusas. Juo vaikai iš Kėdainių vyko į Vilnių.

Nelaimė nutiko apie 10 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu gautas pranešimas apie tai, kad Ukmergės rajone Deltuvos seniūnijoje apvirto autobusas su vaikais.

Į įvykio vietą išskubėjo 4 greitosios pagalbos brigados, 5 policijos ekipažai Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojai.

Apvirtusiame autobuse buvo 35 vaikai. Pirminiais duomenimis, labai rimtų sužalojimų jie nepatyrė. Nukentėjusieji buvo nuvežti į Ukmergės ligoninę, kur jiems suteikta pagalba.

Eismas kelyje Ukmergė – Kėdainiai  dėl šio įvykio buvo sustabdytas. Vairuotojai nukreipiami apvažiuoti aplinkiniais miško keliais.

Apvirtusį autobusą iš pakelės krūmynų vadavo ugniagesiai gelbėtojai.

Papildyta (13:00)

Apie 13 val. VšĮ Ukmergės Pirminės Sveikatos Priežiūros Centro  greitosios medicininės pagalbos darbuotojai informavo, kad Ukmergės ligoninę iš įvykio vietos buvo atgabenti visi autobuse buvę vaikai ir suaugusieji. Juos atvežė kitas iš Kėdainių į Vilnių važiavęs autobusas.

Nei žuvusių, nei sunkiai sužeistų tarp jų nėra.

Dauguma – apsibrozdinę, su muštinėmis traumomis. Penki keleiviai patyrė kiek sunkesnių traumų. Į Ukmergės ligoninę vaikų pasiimti atvyko tėveliai.

Papildyta (15:00)

Apie 14 val. Ukmergės ligoninės vyriausiojo gydytojo pavaduotoja medicinai Gitana Čepienė informavo, kad vis dėlto rimtų traumų šioje avarijoje nebuvo išvengta.

Ligoninės priėmimo skyriuje po avarijos buvo atgabenti 33 pacientai – 30 vaikų ir trys suaugusieji. Vaikai daugiausia vienodo amžiaus, gimę 2008 metais. Suaugusieji – autobuso vairuotojas, mokytoja ir vieno vaiko mama.

Du vaikai ir grupę lydėjusi mama patyrė sunkių galvos ir kitų traumų ir buvo išgabenti iš Ukmergės ligoninės į Santaros klinikas sostinėje ir Kauno klinikas.

Autobuso vairuotojas paguldytas į Ukmergės ligoninės Traumatologijos skyrių. Du vaikai gydomi Ukmergės ligoninės Chirurgijos skyriuje, vienas vaikas – Vaikų ligų skyriuje. Viena mergaitė dėl raktikaulio lūžio išleista gydytis į namus.

Didžioji dalis pacientų patyrė nubrozdinimus, sumušimus, visi buvo labai išsigandę.

Vyriausiojo gydytojo pavaduotoja medicinai G. Čepienė sakė, kad Ukmergės ligoninėje tai buvo pirmas atvejis, kai į priėmimo skyrių vienu metu iš avarijos atgabenti net 33 pacientai. Į priėmimo skyrių talkinti kolegoms buvo atskubėję visi gydytojai.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *