Nusiaubė gyventojų daržus

Nusiaubė gyventojų daržus / Chuliganai naktį niokojo ir gyventojų šiltnamius. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Dukstynos mikrorajone šalia daugiabučių namų daržus turintys gyventojai nukentėjo nuo chuliganų ir gėrybių vagių. Paaiškėjo, kad į svetimas valdas įsisuko nepilnamečiai asmenys.

Suniokotas lysves ir šiltnamius žmonės rado praėjusį penktadienį. Žemės sklypelių čia turi S. Daukanto, Anykščių, Veterinarijos gatvių gyventojai. Kad jų daržuose siausta vandalų, pastebėta ryte, po nakties.

Gyventojai pasakojo tiesiog pakraupę, kai išvydo vaizdą po naktinių svečių „viešnagės“. Šiems užkliuvę ir šiltnamiai: supjaustytos jų plėvelės, išverstos durys. Lysvėse buvo prirauta daržovių, jos išmėtytos, dalis dingo… 

Vagys šiuose daržuose lankosi nebe pirmą kartą. Po keletą arų žemės čia turintys, daržoves, uogas auginantys gyventojai prisimena ir ankstesnių panašių atvejų.

Maža šių bėdų, šeimininkai kenčia ir nuo kitokių „piktadarių“. Jie pasakojo, kad daug derliaus šiemet supūdė drėgmė, o į pomidorus pasikėsino maras. 

Kai kurie minėtą naktį daržuose sakė girdėję keistus garsus. Dėl patirtų nuostolių žadėta kreiptis į policiją, tačiau gyventojai taip pat užsiminė pareiškimus rašyti bijantys, nes baiminasi jų daržus nusiaubusių chuliganų keršto…

Vis dėlto pareigūnams apie šį įvykį buvo pranešta. Rajono policijos komisariate sulaukta keleto pareiškimų.

Greitai buvo nustatyti ir įvykio kaltininkai. Policija išaiškino keletą nepilnamečių, kurie tąnakt niokojo gyventojų daržus. 

UŽ inf.


Pigiausi šiltnamiai – https://pigussiltnamiai.lt

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *