Nuslydo nuo kelio ir apvirto

Nuslydo nuo kelio ir apvirto / Nuotr. MAN nuvažiavo į pakelės griovį ir apvirto ant šono.

Praėjusios savaitės antroje pusėje esant slidžiai kelio dangai Lietuvoje įvyko daug eismo įvykių. Nelaimių kelyje nutiko ir Ukmergės rajone.

Lapkričio 24-osios ankstyvą rytą, 6.32 val., nuvažiavime nuo automagistralės į kelią A6 vairuotojas neįvertino meteorologinių sąlygų, nepasirinko saugaus greičio ir nesuvaldė sunkvežimio MAN. Mašina nuvažiavo į pakelės griovį ir apvirto ant šono.

33 m. vairuotojas iš apgadinto sunkvežimio išlipo pats ir skundėsi kaklo bei nugaros skausmais. Greitosios pagalbos automobiliu jis buvo išvežtas į Ukmergės ligoninės Skubios pagalbos skyrių.

Lapkričio 23 d., apie 15 val., 32 m. vilkiko „Volvo“ vairuotojas autostradoje nepasirinko saugaus greičio ir atstumo. Mašina tapo nevaldoma ir kliudė kitą vilkiką, kuris nuvažiavo nuo kelio. Eismo įvykio metu vairuotojas buvo blaivus. Mašina apgadinta nežymiai – eismo įvykis tik užregistruotas.

Lapkričio 24-osios naktį, 1.45 val., automagistralėje, ties Taujėnų seniūnijos Žilvičiupio kaimu, 59 m. moteris, vairuodama automobilį BMW, nuslydo nuo kelio į griovį. Įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Dar vienas automobilis lapkričio 24-osios rytą nesmarkiai kliudė kelio ženklą – nei mašina, nei ženklas nenukentėjo, bet vairuotoja apie įvykį informavo policiją.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *