Padėkojo „Ukmergės kelių“ ilgamečiam vadovui

Padėkojo „Ukmergės kelių“ ilgamečiam vadovui / Administracijos direktorius S. Jackūnas

Spalio 31-ąją rajono meras Rolandas Janickas ir administracijos direktorius Stasys Jackūnas apsilankė bendrovėje „Ukmergės keliai“, kur atsisveikino su įmonės generalinio direktoriaus pareigas paliekančiu Vytu Kromeliu. Apie tai skelbia rajono savivaldybė.

Beveik 28 metus bendrovėje dirbęs ir lapkričio 8-ąją 64 metų sulauksiantis V. Kromelis traukiasi į užtarnautą poilsį.

„Dėkoju jums už svarų indėlį į Ukmergės krašto ir miesto infrastruktūros kokybės gerinimą, už kolektyve dirbančių žmonių kompetenciją, už energiją, žinias ir sugebėjimus, atiduotus įmonės vadovo darbui“, – sakė R. Janickas.

V. Kromelis paskutinę savo darbo dieną savivaldybės vadovams pristatė ir įpėdinį – Raimondą Andronavičių, kuris iki šiol bendrovėje dirbo technikos direktoriumi.

Nuo lapkričio 1-osios jis stojo prie bendrovės „Ukmergės keliai“ vairo.

Beje, pati įmonė skelbia tą dieną mininti savo veiklos šventę – UAB „Ukmergės keliai“ pradžia siekia 1955 metus, kai lapkričio 1 d. Ukmergėje įkuriamas Kelių statybos rajonas Nr. 2.

Po privatizavimo, nuo1993 m., įmonė žinoma kaip AB „Ukmergės keliai“, nuo 2010 m. – UAB „Ukmergės keliai“.

Bendrovė per savo gyvavimo laikotarpį kapitaliai tvarkė autostradą Vilnius–Panevėžys, įsijungė į magistralės Vilnius–Kaunas tiesimą. Nemažai įrengta ir suremontuota dangos mūsų rajone ir daugelyje Lietuvos kelių.

Per daugiau nei pusšimtį metų pastatyti 35 tiltai, 25 viadukai, įrengti 7 tuneliniai pravažiavimai. Vien magistralėje Vilnius–Panevėžys pastatyti viadukai Graužiečių, Pabaisko, Dukstynos, Kurėnų, Skabeikių, Taujėnų sankryžose.

Šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 180 darbuotojų.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *