Paliko darbą seniūnijoje

Paliko darbą seniūnijoje / Feisbuko nuotr.

Veprių seniūnijos seniūnė Dalė Urbonienė paliko darbą šioje įstaigoje.

Vadovo seniūnija nebeturi nuo šio pirmadienio. Penktadienis buvo paskutinė seniūnės darbo joje diena.

Rajono savivaldybės Personalo ir dokumentų valdymo skyriaus vedėjos Zinos Kurmelienės teigimu, iš darbo D. Urbonienė išėjo savo noru – jos prašymas buvo patenkintas.

1953 m. rugsėjo 29 d. Naujienėlės kaime Marijampolės rajone gimusi D. Urbonienė netrukus minės savo 65-ąjį jubiliejų. Jau daug metų gyvena ir dirba Vepriuose. Anksčiau yra dirbusi seniūno pavaduotoja. Rajono mere tapus amžinatilsei Janinai Akstinavičienei, nuo 2000-ųjų laikinai vadovavo seniūnijai, paskui tapo nuolatine jos vadove.

Kolegų, bičiulių apibūdinama kaip labai mylinti savo kraštą. Neabejojama, kad visuomeniškai, pilietiškai dabar jau buvusiai seniūnei veiklos, išėjus iš darbo seniūnijoje, tikrai netrūks.

Šiuo metu, kol nėra nuolatinio vadovo, seniūno pareigas laikinai eina Veprių seniūnijos vyresnioji specialistė Dalia Radzevičienė. Anot Z. Kurmelienės, dėl seniūno bus skelbiamas konkursas: „Griežto termino, kada jis turi būti, nėra nustatyta. Dar tarsimės su rajono savivaldybės vadovais.“

Panašūs konkursai rajone pastaruoju metu nebuvo sėkmingi. Štai Želvos seniūnijos, irgi neturinčios vadovo, seniūno „ieškota“ jau keturis kartus. Paskutinįsyk – neseniai, tačiau ir vėl – be rezultatų. Kada konkursas bus skelbiamas penktą kartą, pasak Z. Kurmelienės, dar neaišku.

UŽ inf.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *