Pareigūnai paliko tarnybą

Pareigūnai paliko tarnybą /

Tarnybą Ukmergės policijoje palieka trys pareigūnai. Po trijų dešimtmečių tarnybos į atsargą išėjo vyriausias patrulis Rimgaudas Gavėnas. Visus darbo metus policijoje jis paskyrė viešosios tvarkos užtikrinimo ir saugaus eismo tarnybai.

Apie tai informuoja Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė Asta Krogertienė.

R. Gavėnas visiems pažįstamas kaip sąžiningas ir reiklus ne tik kitiems, bet ir sau, drausmingas, kritiškai mąstantis ir visuomet sugebantis apginti savo nuomonę. Pareigūnas kolegų yra pelnytai vadinamas „Ukmergės kelių policijos simboliu“. Jis išauklėjo ne vieną patrulių kartą, buvo žinomas kone kiekvieno ukmergiškio.

Anot l.e. Reagavimo skyriaus vyresniojo tyrėjo pareigas Mindaugo Varno, pagarbą R. Gavėnas užsitarnavo ne tik tarp kolegų, bet ir tarp pažeidėjų. „Prieš penkiolika – dvidešimt metų, kuomet keliuose važinėdavo gerokai daugiau neblaivių vairuotojų, Rimgaudas sugebėdavo per mėnesį nustatyti 30 tokių pažeidėjų”“, – prisimena kolega.

Per trisdešimtį metų R. Gavėnas buvo paskatintas 35 kartus – tai medaliai, dovanos, piniginės premijos.

Į atsargą išlydėdami kolegą, bendražygiai linkėjo geros kloties naujam gyvenimo kely. Policijos komisariato viršininkas Mindaugas Petrauskas R. Gavėnui įteikė trečio laipsnio policijos pasižymėjimo ženklą „Už nuopelnus“, paskirtą Vilniaus apskrities VPK viršininko įsakymu. Pats Rimgaudas sakė: „Saugaus eismo tarnyba man visada sava, tačiau yra pradžia, yra ir pabaiga“.

Simboliškos išleistuvės surengtos dar dviems pareigūnams – broliams Nerijui ir Justinui Butėnams. Ukmergės rajono policijos komisariato istorijos puslapiuose jiedu paliko ryškų sportišką pėdsaką, buvo skatinti už gerą tarnybinių pareigų atlikimą.

Nerijus Butėnas sportiniais pasiekimais išsiskyrė jėgos sporte, o prieš keletą metų laimėjo šalies policijos galiūno titulą. N. Butėno stažas – per 20 metų. Didžioji darbo dalis susijusi su viešosios tvarkos užtikrinimu, eismo saugumu bei administracine veikla. J. Butėnas darbą Ukmergės r. policijos komisariate pradėjo prieš 8 metus patrulinėje tarnyboje, pastaruoju metu dirbo Operatyvinės grupės vyresniuoju tyrėju. Jis dėkojo kolegoms už pamokas ir palaikymą.

Bendradarbiai išeinantiems dovanojo prisiminimo dovanas. Nuo vasario 7 d. Nerijus ir Justinas Butėnai tarnybą tęsia Lietuvos policijos mokyklos Profesinių įgūdžių valdybos pirmame skyriuje.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *