Parodoje – apie išlaisvintus pojūčius

Parodoje – apie išlaisvintus pojūčius / Angelė Andrikonienė. D. Umbraso/Lrytas.lt nuotr.

Sostinėje surengta unikalių suknelių ir paveikslų paroda „Išlaisvink žvėrį“. Į ją rengėjai pakvietė meno gerbėjus, verslo partnerius, tarp kurių – ir kolegos iš Ukmergės.

Renginio organizatoriai – ledų gamintojai, vakaro metu pristatę naują „Magnum“ ledų skonį. Ruošiantis pristatymui bendradarbiauti buvo pakviesti žinomi šalies menininkai. Į projektą įsitraukė mados dizaineriai Lilija Larionova, Agnė Kuzmickaitė ir Egidijus Rainys bei iliustratorės Nomeda Marčėnaitė, Akvilė Lesauskaitė bei Akvilė Magicdust.

Parodą „Išlaisvink žvėrį“ sudaro 17 dizaino darbų – aštuonios suknelės ir devyni iliustratorių rankomis piešti paveikslai. Kolekcija apibūdinama kaip kupina netikėtų ir drąsių dizaino sprendimų: nuo lūpdažiais pieštų panterų iki riaumojančių liūtų ant vakarinių suknelių. Ji kurta tarptautinės trijų naujų skonių „Magnum“ ledų kampanijos „Išlaisvink žvėrį“ pagrindu.

Renginys vyko Vilniaus verslo centre „Pirklių klubas“, jame dalyvavo ir Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo direktorė Angelė Andrikonienė. Ji pasakojo vykusi į pristatymą UAB „Unilever Lietuva ledų gamyba“, su kuria dirba ši Ukmergės įmonė, kvietimu.

„Kolekciją kūrę menininkai per savo vizijas perdavė, ką jaučia moteris, kai savyje išlaisvina žvėrį. Jų darbuose – kai kurie lyg iš pasakų – išreikšta moters vidinė kova. Jie įspūdingi, o viena menininkė tapė netgi lūpų dažais… Buvo galima išvysti, kokios spalvos moters viduje gyvena“, – vakaro įspūdžiais dalijosi A. Andrikonienė.

Renginio metu pristatyti kolekcijos autoriai, svečiai grožėjosi šviesų šou, balerinų ir operos solistės pasirodymais, vaišinosi ledais.

Šiuo metu kolekcija eksponuojama prekybos centre „Panorama“ Vilniuje, vėliau keliaus į Klaipėdą. 

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *