Pasveikintas Ukmergės rajono Garbės pilietis V. Tutlys

Miesto šventės metu visuomenei pristatytas ir pasveikintas Ukmergės rajono Garbės pilietis Vytautas Tutlys.

Šis garbingas vardas buvusiam ilgamečiam Ukmergės sporto centro direktoriui 70-ies metų V. Tutliui  suteiktas už nuopelnus Lietuvos moterų futbolui, socialinės atsakomybės principų diegimą futbole, Lietuvos ir Ukmergės vardo garsinimą.

V.Tutlio kandidatūrą pasiūlė Vidiškių pagrindinės mokyklos bendruomenė. Akcentuojamas jo dėmesys vaikams iš socialinę riziką patiriančių šeimų, sugebėjimas perteikti sporto svarbą žmogaus gyvenime.

Šiais metais iš viso buvo pateikti trys kandidatai šiam vardui suteikti.

Ukmergės rajono Garbės piliečio vardas už ypatingus nuopelnus bei išskirtinį indėlį į mūsų rajono, Lietuvos ir pasaulio mokslo, švietimo, kultūros, sporto, ekonomikos, socialinio vystymo bei kitas sritis teikiamas nuo 2011 metų.

Šis vardas buvo suteiktas: Alfonsui Bernotui, Zigmui Zinkevičiui, Vygaudui Ušackui, Jūratei Martinkutei, Jonui Ženteliui, Juliui Veselkai, Rimantui Zinkevičiui, Liucijai Dzigienei, Zitai Kriaučiūnienei, Vladislovui Spruogiui, Evaldui Pašiliui ir Angelei Andrikonienei.

Pernai buvo vieninteliai metai, kai siūlymų nebuvo pateikta.

Nuostatuose numatyta, kad iškilminga Garbės piliečio vardo suteikimo ceremonija gali būti organizuojama Savivaldybės tarybos posėdyje arba specialiai tam skirtų iškilmių metu.

Ankstesniais metais tai progai būdavo rengiami iškilmingi Savivaldybės tarybos posėdžiai. Šiemet nuspręsta Garbės piliečio vardo suteikimo ceremoniją organizuoti Miesto šventės metu.

Iškilmių metu rajono savivaldybės meras Darius Varnas V. Tutliui įteikė Garbės piliečio ženklą, jo nuopelnus visuomenei pristatė Savivaldybės administracijos direktorė Inga Pračkailė, apie savo darbą papasakojo ir pats nominantas.

Garbės pilietis turi teisę naudoti Garbės piliečio vardo simbolius savo asmeniniuose spauduose, vizitinėse kortelėse ir privačiuose blankuose. Jis kviečiamas dalyvauti oficialiuose savivaldybės renginiuose.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *