Policijos veteranai išrinko naują valdybą

Policijos veteranai išrinko naują valdybą / Lietuvos policijos veteranų asociacijos nariai. Autorės nuotr.

Ukmergės policijos komisariate vyko Lietuvos policijos veteranų asociacijos Ukmergės filialo ataskaitų susirinkimas, kurio metu pasveikinti nauji filialo nariai Viktoras Rastauskas, Edmundas Norkūnas ir Vincas Montvila.

Filialo pirmininkas Georgijus Smoliakas pažymėjo, kad kuriantis filialui 2015 metais į jo gretas įstojo 18 narių. Šiuo metu organizacija vienija 37 buvusius vidaus reikalų sistemos pareigūnus.

Ukmergiškiai aktyviai dalyvavo Lietuvos policijos asociacijos veteranų sąskrydyje. Buvo surašyti 8 teikimai apdovanoti filialo narius pasižymėjimo ženklu „Už atliktą pareigą 1991m.“. Šie ženklai buvo įteikti jų vertiems veteranams.

Susirinkimo dalyviai išrinko naują filialo valdybą ateinančių trejų metų kadencijai.

Filialui ir toliau vadovaus Georgijus Smoliakas. Antonis Greiciūnas išrinktas valdybos sekretoriumi, Raimondas Butrimavičius – filialo iždininku. Valdas Vaitonis bus atsakingas už bendradarbiavimą su Ukmergės policijos komisariatu, o Rimvydas Lukošius – už bendradarbiavimą su Ukmergės savivaldybe. Gediminas Čepelionis rūpinsis filialo narių saviveikla, Aleksandr Chilevič – edukacinėmis išvykomis.

Ukmergės r. policijos komisariato viršininko funkcijas atliekantis Reagavimo skyriaus viršininkas Vladas Butkus pasveikino naują valdybą bei palinkėjo būti vieningais bei aktyviais.

Asta KROGERTIENĖ

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio specialistė

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *