Ukmergės savivaldybės naujienos

Projektas „Ukmergės miesto buvusio karinio miestelio ir šalia esančių teritorijų viešųjų erdvių infrastruktūros vystymas“ turi būti baigtas iki birželio pabaigos.

Praėjusią savaitę vykęs savivaldybės tarybos posėdis buvo priešpaskutinis, į kurį rinkosi šios kadencijos tautos išrinktieji, tad jautėsi atsisveikinimo nuotaikos ir skambėjo padėkos už nuveiktus darbus. Kitą kartą rajono politikai į posėdį rinksis kovo mėnesį, jau po savivaldos rinkimų, žinodami, kurie išsaugojo mandatus, o kurie – ne.

Keli neseniai nuvirtę Lietuvos tiltai verčia sunerimti ir ukmergiškius, nes mūsų tiltas – taip pat prastos būklės.

Privačių namų gyventojai neretai tvarko ir kitoje savo namo tvoros pusėje esančią valstybinę žemę, tačiau būna, kad pernelyg įsijaučia – imasi joje sodinti želdinius, pritempia akmenų, kuria alpinariumus.

Prie Pivonijos prekybos centro esanti aikštė, kurios renovacija gerokai užtruko, praėjusių metų pabaigoje pagaliau buvo baigta tvarkyti.

Ukmergės rajono savivaldybės užsakymu buvo atlikta rajono savivaldybės komunikacijos kelių pastarųjų metų analizė.

Savivaldybės tarybos nariai rinkosi į pirmąjį šiais metais posėdį, kurio metu patvirtino svarbiausią metų dokumentą – rajono biudžetą. Pasidžiaugta, kad jis net trečdaliu didesnis, nei prieš ketverius metus.

Rajono savivaldybė praėjusią savaitę surengė Ukmergės 690-ies metų jubiliejaus atidarymą. Jo metu pristatė programą nuo įvaizdžio iki festivalių, o žinią apie mūsų miesto gimtadienį Lietuvai ir pasauliui skleisti padės ambasadoriai.

Vyko Ukmergės rajono savivaldybės administracijos saugaus eismo komisijos posėdis.

Puslapis 1 iš 27

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų