Ukmergės savivaldybės naujienos

Informuojame, kad dėl vietinės rinkliavos administravimo programos keitimo spalio mėnesį neturėsime techninių galimybių įprastai aptarnauti interesantų, t. y., pažymas ir deklaracijas mokesčio lengvatai gauti vėl bus galima pateikti tik nuo lapkričio 1 d.

Prieš du dešimtmečius suplanuoto naujojo aplinkkelio su tiltu per Šventąją kontūrai jau nubrėžti – iškirstas platus miško ruožas, žymintis kelio vietą. Jis įsirėžia į kelią Vytinė–Vaitkuškis–Ukmergė ties Pivonijos šilu.

Informuojame, kad nuo š. m. rugsėjo 28 d. iki š. m. spalio 10 d. dėl remonto darbų Antakalnio g. bus ribojamas eismas.

Automobilių eismas bus nukreiptas Gedimino–Vasario 16-osios–Klaipėdos–Ramygalos gatvėmis.

Ukmergės rajono savivaldybės tarybai teikiamas siūlymas naikinti draudimą prekiauti alkoholiniais gėrimais švenčių, masinių renginių, parodų, koncertų, teatro spektaklių, cirko, sporto renginių metu.

Į pabaigą eina S. Daukanto ir Lakštingalų gatvių prieigose, 5 ha plote, UAB „Ukmergės šiluma“ statomo 3,6 MW galios saulės elektrinių parko darbai.

Tęsiant kelionę po šalies savivaldybes, žurnalistas Andrius Tapinas paskelbė apie tai, kaip praėjusios kadencijos Ukmergės rajono savivaldybės tarybos nariai išnaudojo savo veiklai skirtas lėšas.

Rajono savivaldybė informuoja, kad Ukmergės autobusų parką antradienį pasiekė keturi nauji „Iveco“ autobusai.

Atsižvelgiant į valstybės institucijų sprendimus skirti tikslines lėšas, didinamos savivaldybės biudžeto pajamos, tikslinant asignavimus.

Ukmergiškiai nuo šiol turės kur padėti nereikalingus drabužius, avalynę ar galanterijos gaminius.

Puslapis 1 iš 31

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Aistra

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų