Ukmergės savivaldybės naujienos

Praėjusią savaitę Taujėnų dvare susirinko visos šalies rajonų vadovai – čia vyko Lietuvos savivaldybių asociacijos narių metinis suvažiavimas.

Kai kurių gatvių gyventojai metų metus su nekantrumu laukia savo gatvių remonto. Iš šis noras galbūt pagaliau išsipildys.

Ukmergės centrinė sankryža –  tikras galvos skausmas vairuotojams: pastaruoju metu, po sankryžos rekonstrukcijos, čia nuolat formuojasi automobilių spūstys. Dėl to ne kartą skundėsi ir „Ukmergės žinių“ skaitytojai. Į skundus atsakydami rajono vadovai vis žadėjo, kad šviesoforai bus suderinti.

Iš rajono savivaldybės biudžeto 30 tūkst. Eur šiais metais skirta augintinių vedžiojimo ir dresavimo aikštelėms: 10 tūkst. Eur –  atnaujinti senąją, 20 tūkst. Eur – įrengti naująją. Darbus organizuoja Ukmergės miesto seniūnija.

Buvusio Ukmergės karinio miestelio teritorijoje kuriamo miniatiūrų parko „Mini Lietuva“ projektas įgauna vis realesnę viziją.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Ukmergė – vienas iš septynių Lietuvos miestų, turintis išlikusį senamiestį su ypatinga savo aura, žavintį įvairių stilių mūriniais pastatais, daugiakultūriškumą menančiomis siauromis akmenimis grįstomis gatvėmis, maldos namais, istoriniais objektais ir išskirtiniais architektūros elementais. Tik Ukmergė ir Vilnius miesto centre turi po piliakalnį.

„Ukmergės žiniose“ ne kartą rašėme apie miesto riboženklių keitimą. Tačiau yra ir dar vieni – rajono ribas žymintys – riboženkliai. Juos taip pat atėjo laikas keisti.

Praėjusią savaitę vykusiame rajono savivaldybės tarybos posėdyje nedalyvavo 6 iš 25 savivaldybės tarybos narių. Tačiau kvorumo užteko ir visi pateikti svarstyti klausimai buvo patvirtinti. Nors, tikslinant rajono biudžetą, įvairioms sritims dalytos solidžios pinigų sumos, diskusijų sulaukė vienintelis pirkinys – kelis tūkstančius kainuojantis elektros generatorius.

Ukmergiškis Aleksėjus atkreipė dėmesį, kad mieste vis dar matyti nulūžusių šakų bei medžių, nors nuo liepos viduryje praūžusios audros praėjo pusantro mėnesio. Ypač papiktino nulūžęs medis prie Senamiesčio progimnazijos.

Puslapis 1 iš 20

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų