Ukmergės savivaldybės naujienos

Pora Ukmergės rajono gyventojų atkreipė dėmesį, kad valdžia asfaltuoja kelius, kurie veda į miškus ir nėra intensyviai naudojami. Jie teiravosi, kodėl nuspręsta atnaujinti būtent šiuos kelius. Naujas asfaltas driekiasi į Pivonijos šilą, taip pat į Saveikių-Varžų ir Ratulių miškus.

Kasmet trims mokytojams suteikiamas Ukmergės rajono geriausio metų mokytojo vardas.

Ukmergės Bugenėlių gatvės gyventojas Raimondas papuolė į tikras sparnuočių žabangas. Vyras pasakojo gyvenantis privačiame name, sklypas jo atokesnis, aptvertas tvora. Prieš porą metų įsirengė naują veją. Bet rami vieta džiaugsmo nebeteikia, nes sklypą tiesiog atakuoja varniniai paukščiai – kovai.

Viena ukmergiškė, parskaičiusi laikraštyje straipsnį apie kapinių tvoras, atkreipė dėmesį, kad jame nebuvo paminėta stačiatikių kapinių tvora ir vartai, kurie yra gerokai  pasvirę.

Šią vasarą jau ne pirmas ukmergiškis skundžiasi, kad turistai iš kitų rajonų ir vietiniai neranda Siesikų pilies.

Daugiau kaip metus dirbančioje Ukmergės rajono savivaldybės taryboje nuskambėjo nauja priesaika. Praėjusią savaitę ją perskaitė Visuomeninio rinkimų komiteto sąraše „Tavo Ukmergė“ į rinkimus ėjusi Liucija Dzigienė. Taryboje ji pakeitė mandato atsisakiusį Andrių Kalesniką.

Ukmergiškiai pastarosiomis savaitėmis užduoda nemažai klausimų, susijusių su mieste vykdomais viešųjų erdvių projektais. Rajono vadovai teigia, kad jų „įstrigimo“ priežastys įvairios ir žada, kad kliūtys bus panaikintos, o darbai tęsis.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Ukmergė gali būti pirmoji šalies savivaldybė, kurioje bus įrengtas naudotų padangų depozito punktas.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Daugiabučių renovacija Ukmergėje vyksta sklandžiai ir skaidriai. Ukmergės rajono savivaldybė per 2013–2020 metų laikotarpį yra parengusi 128 investicinius daugiabučių namų atnaujinimo projektus, iš kurių 49 jau yra įgyvendinti, ir su šiais rodikliais šalyje esame gana aukštai – 5-oje vietoje tarp rajonų.

Ukmergės mikrorajonuose ketinama atnaujinti ar įkurti penkias aikšteles automobiliams. Praėjusią savaitę vyko projektinių pasiūlymų pristatymai, į kuriuos pakviesti ir prašymus teikusių daugiabučių namų gyventojai. Dažniausias jų prašymas – didinti parkavimo vietų skaičių.

Puslapis 1 iš 14

Kuponas Ukmergės žinios

Veterinarijos klinika

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar tikite, kad Baltarusijoje Lukašenka atsistatydins?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Floros Studija

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų