Ukmergės savivaldybės naujienos

Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdis praėjusią savaitę vyko karantino režimu – nuotoliniu būdu. Posėdyje dalyvavo Vyriausybės atstovai Vilniaus apskrityje, skyrių vedėjai.

Šalyje paskelbus ekstremalią padėtį ir prasidėjus veikloms nuotoliniu būdu, prireikė keisti ir savivaldybės tarybos veiklos reglamentą. Šiuo dokumentu vadovaujamasi savivaldybės tarybos veikloje ir posėdžiuose, kurie dabar vyksta nuotoliniu būdu.

Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Dariaus Varno įsakymu nuo birželio 1 d. rajone vėl organizuojama visuomenei naudinga veikla. Šiemet tikimasi, kad šiuos darbus atliks daugiau žmonių.

Paskelbus šalyje ekstremalią situaciją, aiškėja, kad savivaldybės biudžete pritrūks lėšų biudžetinių įstaigų darbuotojų algoms bei pašalpų išmokėjimui.

Praėjusią savaitę savivaldybės tarybos posėdis vyko nuotoliniu būdu. Svarstytas didžiulis kiekis – daugiau kaip 50 klausimų, o posėdis užtruko net 5 valandas.

Nuo šios savaitės pradžios po daugiau nei mėnesio pertraukos duris vėl praveria Ukmergės ligoninė.

Atsižvelgiant į Vyriausybės paskelbtą ekstremalią situaciją dėl koronaviruso grėsmės bei įvertinus tai, kad karantinas pratęstas, Ukmergės rajono vadovai siūlo didinti administracijos direktoriaus rezervo fondą.

Dėl tebesitęsiančio karantino Ukmergės miesto tvarkymo darbai – komplikuoti.

„Pasveiko jau septyni koronavirusine infekcija sirgę ukmergiškiai, iš kurių trys – medikai, o  per dieną Ukmergėje nenustatyta nė vieno naujo užsikrėtimo COVID-19 “, – šia žinia savo feisbuko paskyroje ketvirtadienio vakarą pasidalino rajono savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Besibaigiant 4-ajai karantino savaitei, Ukmergėje sumažėjo ir pėsčiųjų, ir transporto priemonių. Kai gyvenimas sugrįš į įprastas vėžes ir ukmergiškiai vėl aktyviai pajudės iš savo namų, jie išvys gerokai pasikeitusias miesto centro erdves.

Puslapis 1 iš 12

Veterinarijos klinika

Kasyba

Ukmerges siluma

Vilkmerge restoranas

Ar manote, kad karantinas jau turėtų būti nutrauktas
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

sale

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų