Rasti nelegalūs šautuvai

Rasti nelegalūs šautuvai / Ukmergės rajono gyventojo namuose rasti ginklai.

Aplinkosaugininkai, vykdydami bendrą reidą su policijos pareigūnais, Ukmergės rajone rado du nelegalius šautuvus, kuriuos sodyboje laikė, kaip įtariama, nelegalus medžiotojas. Apie tai skelbia Vilniaus regiono aplinkos apsaugos agentūra.

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Ukmergės rajono agentūros inspektoriai kartu su Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnais tikrino pranešimą apie galimą brakonieriavimą panaudojant šaunamuosius ginklus.

Reido metu apžiūrėta viena Želvos seniūnijos Rasališkių kaimo sodyba.

64 metų jos šeimininkas R. M. nėra legalus medžiotojas ir niekada juo nebuvo, tad pareigūnams įtarimų sukėlė sodybos pakraštyje, tarp medžių, įrengta žvėrių lupykla.

Apžiūrint atidžiau pagalbinius statinius, kurių iš viso yra apie 10, įtarimai pasitvirtino – rasti du nelegalūs lygiavamzdžiai 16 kalibro šautuvai ir 3 vnt. šovinių. Vienas iš šautuvų buvo užtaisytas – su šoviniu lizde.

Sodybos savininkas R. M. prisipažino, kad rasti ginklai priklauso jam, tačiau kategoriškai neigė brakonieriavęs. Aplinkosaugininkams tikrinant sodybą ir jos apylinkes, neteisėtos medžioklės įrodymų nerasta, tačiau R. M. atsakomybės išvengti nepavyks.

Rastus nelegalius ginklus ir šaudmenis paėmė policijos pareigūnai. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis Baudžiamasis kodeksas numato areštą arba laisvės atėmimą iki 5 metų.

UŽ inf.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *