Tebeskamba „Garsadienio“ aidai

"Garsiukai" "Garsiukai"

Uk­mer­gės kul­tū­ros cen­tre pop­gru­pė „Gar­siu­kai“ pa­mi­nė­jo 15 me­tų kū­ry­bi­nės veik­los ju­bi­lie­jų. „Gar­sa­die­nis“ pra­si­dė­jo do­ku­men­ti­niu fil­mu „Pra­ei­tis ir da­bar­tis“, ku­rį su­kū­rė gru­pės va­do­vės bei Kęs­tu­tis Za­bie­la.

Ma­žie­ji žiū­ro­vams do­va­no­jo nau­jai in­ter­pre­tuo­tas dai­nas. Kon­cer­te da­ly­va­vo anks­ty­vo­jo am­žiaus mu­zi­ki­nio ug­dy­mo gru­pės „Kin­de­riu­kai“ bei „Ta­pu­tu­kai“. Sce­no­je vai­kai šo­ko, dai­na­vo su ma­my­tė­mis ir mo­čiu­tė­mis.

Kon­cer­ta­vo vai­kų li­ni­ji­nių šo­kių ko­lek­ty­vas „Step by step“, va­do­vau­ja­mas Vai­dos Žie­de­lie­nės ir Ra­sos Pa­kie­nie­nės. Gru­pės pa­si­ro­dy­mą pa­gy­vi­no sve­čias Ed­ga­ras Ker­pė iš Klai­pė­dos – Eu­ro­pos ir pa­sau­lio čem­pio­nas gat­vės šo­kių ka­te­go­ri­jo­je.

Va­do­vės Vil­ma Vir­ba­lie­nė ir V. Žie­de­lie­nė džiau­gė­si, kad ren­gi­ny­je da­ly­va­vo pop­cho­ras „Ko­ti­ta“ iš Ma­ri­jam­po­lės (vad. Ra­sa Bu­rins­kie­nė), pop­cho­ras „Vie­su­las“ iš Vil­niaus (Jū­ra­tė Ma­zi­liaus­kie­nė), pop­gru­pė „Me­du­tis“ iš Kau­no (va­do­vai Vir­gi­ni­ja ir Skaid­rius Var­slaus­kai). Tai – ir uk­mer­giš­kių drau­gai te­le­vi­zi­niuo­se pro­jek­tuo­se.

Dai­no­mis džiu­gi­no bu­vę gru­pės na­riai Odi­li­ja Mu­raus­kai­tė, Ša­rū­nas Vir­ba­las, Kot­ry­na Še­me­tai­tė, Ru­gi­lė, Ged­vi­nė, Au­gus­tė.

Va­do­vės dė­ko­ja, kad į veik­lą įsi­lie­ja ir ma­žų­jų ma­my­tės. Vie­na jų – Hen­rie­ta Rim­šie­nė, ku­ri su duk­re­le Mi­ja Luk­re­ci­ja žais­min­gai pa­si­ro­dė at­lie­kant dai­ną „Mag­de­lė“.

Ie­va Nu­ga­rai­tė ne tik ve­dė ren­gi­nį, bet ir su­ži­bė­jo smui­ki­nin­kių du­e­te su In­gri­da Straz­dai­te. In­s-tru­men­ti­niu kū­ri­niu bu­vo pa­gerb­ta ana­pi­lin iš­ke­lia­vu­si pop­gru­pės „Gar­siu­kai“ smui­ki­nin­kių va­do­vė Ri­ta Krikš­ta­po­nie­nė.

Kon­cer­to pa­bai­go­je va­do­vės kiek­vie­nam da­ly­viui įtei­kė nau­ją kom­pak­ti­nę plokš­te­lę „Mu­zi­kos gar­sai“, ku­rio­je įra­šy­tos gra­žiau­sios pop­gru­pės dai­nos.

UŽ inf.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Jonines

Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų