Solistė koncertavo Varinės kaime

Solistė koncertavo Varinės kaime / Dainininkę J. Leitaitę į Pašilę pakvietė kunigas R. Laniauskas.

Varinės kaimo bendruomenė prieš šventas Kalėdas galėjo džiaugtis prasmingu renginiu. Bendruomenės namuose surengta poezijos ir dainų popietė, į kurią pakvietė Pašilės Šv. Barboros parapijos klebonas Rimantas Laniauskas.

Gražiausias giesmes popietėje giedojo ir dainas dainavo operos solistė Judita Leitaitė, o savo eiles iš neseniai išleistos knygelės skaitė kunigas R. Laniauskas.

Tą patį sekmadienį solistė per mišias giedojo Pašilės bažnyčioje. Atlikėja pasakojo jau ne vienerius metus kiekvieną sekmadienį giedanti vis kitoje Lietuvos bažnyčioje, tokius yra davusi sau įžadus ir jų laikosi.

O atvažiuoti į Ukmergę auksinio balso atlikėjai buvęs didelis malonumas ir dėl to, kad su ją pakvietusiu kunigu sieja sena pažintis, nes jos gimtinė – visai šalia Ukmergės rajono esantys Balninkai, kuriuose daug metų tarnavo R. Laniauskas.

Varinės bendruomenėje vykusioje jaukioje šventėje prie kalėdinės giesmės giedojimo buvo pakvieti jungtis ir visi susirinkusieji. Kiekvienas turėjo progos pagiedoti drauge su operos žvaigžde.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *