Iš jaunių žaidynių – su medaliais

Iš jaunių žaidynių – su medaliais Iš jaunių žaidynių – su medaliais

Pa­si­bai­gė Lie­tu­vos jau­nių spor­to žai­dy­nės, ku­rio­se da­ly­va­vo ir Uk­mer­gės spor­to cen­tro spor­ti­nin­kai.

Vai­ki­nų fut­bo­lo ko­man­da, tre­ni­ruo­ja­ma Ro­mo Kiul­kio, 5:1 nu­ga­lė­jo Vi­sa­gi­no ko­man­dą, ta­čiau ki­ta­me su­si­ti­ki­me 1:5 jiems pra­lai­mė­jo bei nu­si­lei­do Ute­nos fut­bo­li­nin­kams ir į to­li­mes­nį eta­pą ne­pa­te­ko.

Mer­gi­nų rink­ti­nė, tre­ni­ruo­ja­ma Vy­tau­to Tut­lio, Mig­lės Iva­naus­kie­nės, Si­gi­to Aliu­ba­vi­čiaus, Da­riaus Pet­raš­kos, po­gru­pio var­žy­bo­se 3:0 ir 3:0 nu­ga­lė­jo Vil­niaus mies­to ir 10:1 ir 6:0 – Vil­niaus ra­jo­no ko­man­das. Fi­na­li­nia­me eta­pe 1:0 nu­ga­lė­jo Šiau­lių ko­man­dą, su­žai­dė 0:0 – ly­gio­sio­mis – su Jo­na­vos ko­man­da ir 1:0 pra­lai­mė­jo Klai­pė­dos ra­jo­no ko­man­dai. Mer­gi­nos iš­ko­vo­jo bron­zos me­da­lius.

Vai­ki­nų krep­ši­nio ko­man­da, tre­ni­ruo­ja­ma Vil­mos Gri­gie­nės ir Sau­liaus Gri­go, 76:64 nu­ga­lė­jo jo­na­viš­kius, ta­čiau 100:33 pra­lai­mė­jo Kė­dai­nių, 72:47 – Kau­no-I ir 91:51 – Kau­no-II ko­man­doms ir į to­les­nį eta­pą ne­pa­te­ko.

Mer­gi­nų krep­ši­nio ko­man­da, tre­ni­ruo­ja­ma Ni­jo­lės Va­da­pa­lie­nės, 87:49 pra­lai­mė­jo Pa­ne­vė­žiui, 59:56 – Šiau­liams, 104:30 – Bir­žams ir į to­li­mes­nį eta­pą ne­pa­te­ko.

Dziu­do spor­ti­nin­kai, tre­ni­ruo­ja­mi Ar­tū­ro Sa­ko, Eu­ge­ni­jaus Si­mo­nai­čio ir Ri­man­to Le­nar­ta­vi­čiaus, iš­ko­vo­jo du me­da­lius: si­dab­rą iš­ko­vo­jo Taut­vy­das Vil­čins­kas, bron­zą – Ig­nas Lo­bi­nas. Penk­tas vie­tas iš­ko­vo­jo Gre­ta Fol­mer, Vai­va But­ku­tė, Er­nes­tas Sa­kas. Sep­tin­tą vie­tą iš­ko­vo­jo Arū­nas Lu­ko­še­vi­čius.

Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Kainoteka

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Apkeliauk

Tauragės laikraštis

KuoSkiriasi.lt

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų