Apdovanoti geriausi Ukmergės rajono sportininkai

Gedimino Nemunaičio nuotr. Geriausi Ukmergės rajono jaunieji sportinikai Gedimino Nemunaičio nuotr. Geriausi Ukmergės rajono jaunieji sportinikai

Jaunučių grupėje apdovanoti geriausi sportininkai ir jų tėveliai

Metams artėjant į pabaigą tradiciškai apdovanojami geriausi Ukmergės sportininkai, jų tėveliai, treneriai.

Ukmergės sporto centras šiemet taip pat apdovanojo gausų būrį sportininkų. Tarp jų – ne tik jaunimą, bet ir veteranus, mūsų krašto olimpiečius, garsinančius Ukmergę pasaulyje. Apdovanojimų teikimo iškilmėse dalyvavo rajono meras Rolandas Janickas, Sporto centro direktorius Vytautas Tutlys.

 

DOMINYKAS MAČIULIS (futbolas)

  • Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos pirmenybėse (Vilniaus zona) II vieta.
  • Jaunučių vaikinų futbolo turnyrų nugalėtojas ir prizininkas.
  • Rezultatyviausias komandos žaidėjas.

 

EMILIJA KASELYTĖ (futbolas)

  • Lietuvos moterų futbolo I lygos čempionate I vieta.
  • Lietuvos moterų uždarų patalpų futbolo I lygoje II vieta.
  • Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionate II vieta.
  • Lietuvos jaunučių merginų futbolo 7x7 čempionate I vieta.
  • Lietuvos jaunučių merginų futbolo čempionate 5x5 II vieta.
  • Baltijos šalių merginų futbolo čempionate I vieta.
  • Lietuvos merginų futbolo rinktinės U-17 vartininkė.

 

VIKTORIJA STUNDŽYTĖ (futbolas)

  • Lietuvos moterų futbolo I lygos čempionate I vieta.
  • Lietuvos moterų uždarų patalpų futbolo I lygoje II vieta.
  • Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionate II vieta.
  • Lietuvos jaunučių merginų futbolo 7x7 čempionate I vieta.
  • Lietuvos jaunučių merginų futbolo 5x5 čempionate II vieta.
  • Baltijos šalių merginų futbolo čempionate I vieta.
  • Lietuvos merginų futbolo rinktinės U-17 žaidėja.

 

LIUDAS ŽURAUSKAS (krepšinis)

  • Lietuvos moksleivių krepšinio lygos Jaunučių B krepšinio čempionate III vieta.
  • Naudingiausias LMKL krepšinio čempionato komandos žaidėjas.

 

KAMILĖ ŽIEDELYTĖ (krepšinis)

  • „Akvilės“ Lietuvos moterų krepšinio lygos žaidėja.
  • Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionato rezultatyviausia ir naudingiausia žaidėja.

 

EITVIDAS PASLAUSKAS (dziudo)

  • Lietuvos kadetų sambo pirmenybėse II vieta.
  • Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionate III vieta.
  • Lietuvos dziudo turnyrų nugalėtojas ir prizininkas.

 

AUSTĖJA ŠIDLAUSKAITĖ (dziudo)

  • Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U18 dziudo pirmenybėse II vieta.
  • ES šalių jaunių sambo čempionate I vieta.
  • Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionate V vieta.
  • Lietuvos dziudo turnyrų nugalėtoja ir prizininkė.

 

TAUTVYDAS VILČINSKAS (dziudo)

  • Lietuvos jaunučių U16 dziudo čempionate III vieta.
  • Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U18 dziudo pirmenybėse II vieta.
  • Lietuvos kadetų sambo pirmenybėse II vieta.
  • Lietuvos jaunių žaidynių finalinėse dziudo varžybose II vieta.
  • Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose II vieta.

 

JONAS LOBINAS (dziudo)

  • Lietuvos vaikų sambo pirmenybėse I vieta.
  • Lietuvos mokinių jaunučių dziudo čempionate I vieta.
  • Lietuvos dziudo turnyrų nugalėtojas ir prizininkas.

 

UGNĖ ŠNIUIKAITĖ (šachmatai)

  • Lietuvos klasikinių šachmatų čempionate IV vieta.
  • Lietuvos greitųjų šachmatų čempionate IV vieta.
  • Daugkartinė tarptautinių ir respublikinių turnyrų nugalėtoja.

 

Geriausi jaunių grupės sportininkai

DEIVYDAS GILYS (dziudo)

  • Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse I vieta.
  • Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse II vieta.
  • Lietuvos Respublikos suaugusiųjų sambo čempionate III vieta.
  • Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionato Serbijoje dalyvis.
  • Pasaulio jaunių sambo čempionato dalyvis.
  • ES šalių jaunių sambo čempionate III vieta.
  • Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose I vieta.
  • Lietuvos jaunių sambo rinktinės narys.

 

GRETA FOLMER (dziudo)

  • Jaunių U18 dziudo čempionate III vieta.
  • Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse II vieta.
  • Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U18 dziudo pirmenybėse I vieta.
  • Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionato Serbijoje dalyvė.
  • ES šalių jaunių sambo čempionate II vieta.
  • Lietuvos jaunių sambo rinktinės narė.

 

IGNAS LOBINAS (dziudo)

  • Lietuvos jaunių U18 dziudo čempionate III vieta.
  • Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse II vieta.
  • Lietuvos kadetų sambo pirmenybėse II vieta.
  • Lietuvos jaunių žaidynių finalinėse dziudo varžybose III vieta.
  • Lietuvos mokinių jaunių dziudo čempionate I vieta.

 

AIVARAS SIMONAITIS (dziudo)

  • Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse I vieta.
  • Lietuvos jaunimo sambo pirmenybėse I vieta.
  • Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionato Serbijoje dalyvis.
  • ES šalių jaunių sambo čempionato dalyvis.
  • Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose I vieta.
  • Lietuvos jaunių sambo rinktinės narys.

 

ERNESTAS SAKAS (dziudo)

  • Lietuvos jaunių U18 dziudo čempionate III vieta.
  • Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse I vieta.
  • Lietuvos suaugusiųjų sambo čempionate III vieta.
  • Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U18 dziudo pirmenybėse III vieta.
  • Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionato Serbijoje dalyvis.
  • ES šalių jaunių sambo čempionate III vieta.
  • Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose I vieta.
  • Lietuvos jaunių sambo rinktinės narys.

 

MANTAS KLIMANTAVIČIUS (dziudo)

  • Lietuvos jaunių sambo pirmenybėse I vieta.
  • Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionato Serbijoje V vieta.
  • Lietuvos kadetų sambo pirmenybėse I vieta.
  • Lietuvos kaimo sporto klubų asociacijos „Nemunas“ jaunių U18 dziudo pirmenybėse III vieta.
  • ES šalių jaunių sambo čempionato dalyvis.
  • Lietuvos sporto vilčių žaidynių sambo varžybose II vieta.
  • Lietuvos mokinių jaunių dziudo čempionate III vieta.
  • Lietuvos jaunių sambo rinktinės narys.

 

UGNĖ ADAMAVIČIŪTĖ (futbolas)

  • Lietuvos moterų futbolo I lygos čempionate I vieta.
  • Lietuvos merginų futbolo rinktinės U-19 žaidėja.

 

LOLITA ŽIŽYTĖ (futbolas)

  • Lietuvos merginų U-19 futbolo rinktinės žaidėja.
  • Lietuvos moterų futbolo I lygos uždarų patalpų čempionate III vieta.
  • Lietuvos moterų futbolo A ir I  lygos čempionato žaidėja.
  • Lietuvos merginų futbolo 7x7 čempionate II vieta.
  • Lietuvos jaunių žaidynių futbolo varžybose III vieta.

 

JUSTINAS SAKALAUSKAS (krepšinis)

  • Rytų Aukštaitijos krepšinio lygos žaidėjas.
  • Lietuvos MKL čempionato rezultatyviausias ir naudingiausias komandos žaidėjas.
  • „SPRITE krepšinio talentų kovoje 2015 „1x1“ II vieta.
  • Krepšinio turnyrų prizininkas ir dalyvis.

 

GABRIELĖ GRIGAITĖ (krepšinis)

  • Lietuvos MKL čempionato naudingiausia ir rezultatyviausia komandos žaidėja.

 

Geriausi rajono klubų sportininkai

Krepšininkė VITALIJA VASČIŪNAITĖ

Krepšininkas DOMANTAS ZUBRICKIS

Futbolininkė UGNĖ ADAMAVIČIŪTĖ

Futbolininkas LAURYNAS LIAUSIUS

Dziudo kovotojas TEODORAS AUKŠTUOLIS

Kovinio sambo kovotojas MINDAUGAS VERBICKAS

Kikbokso kovotojas LUKAS GURDIŠAS

Muay thai kovotojas EIMANTAS STAŠAIČIUS

Atletinės gimnastikos sportininkas NERIJUS BRUŽAS

Automobilių ralio sportininkas EVALDAS JOTEIKA

Šachmatininkas ARTŪRAS RIMYDŽIS

Neįgaliųjų sportininkė SOLVENTA KAPAČIAUSKAITĖ

Neįgaliųjų sportininkas ALGIRDAS USCILA

Bėgikas MEDARDAS DŽIOVENIS

 

Apdovanojimai sporto klubų vadovams

Ukmergės sporto klubo „Vilkas“ pirmininkui Vadimui Zelevui

Ukmergės neįgaliųjų sporto klubo „Vilkmergė“ pirmininkui Antanui Matakanskui

Ukmergės moterų krepšinio klubo pirmininkei Rimai Boškevičienei

Ukmergės futbolo klubo „Spartakas“ vadovui Benui Terekui

Ukmergės sporto klubo „Olimpas“ pirmininkui Nerijui Vasiliauskui

 

Geriausi Ukmergės sporto centro mokytojai

  • Rita Troškienė,
  • Nijolė Vadapalienė,
  • Vitalijus Martikonis,
  • Artūras Sakas,
  • Eugenijus Simonaitis,
  • Virginija Savickienė,
  • Darius Petraška,
  • Miglė Ivanauskienė,
  • Šarūnė Dragūnaitė-Ališauskienė.

 

Už rajono garsinimą dziudo ir sambo sporte apdovanojimai įteikti:

MARIUI PAŠKEVIČIUI

  • Europos dziudo jaunimo čempionato sidabro medalio laimėtojui;
  • dukart Europos dziudo čempionato bronzos medalio laimėtojui;
  • pasaulio dziudo čempionato bronzos medalio laimėtojui;
  • Sidnėjaus Olimpinių žaidynių, Londono Olimpinių žaidynių dalyviui.

 

KAROLIUI UŠINSKUI

  • Europos sambo jaunimo vicečempionui,
  • Pasaulio sambo jaunimo čempionui,
  • Europos sambo čempionato bronzos medalio laimėtojui.

 

ŽILVINUI LINARTUI

  • Europos dziudo jaunių bronzos medalio laimėtojui.

 

TEODORUI AUKŠTUOLIUI

  • Lietuvos čempionatų prizininkui.

 

MINDAUGUI VERŽBICKUI

  • Lietuvos čempionatų prizininkui.

 

KAROLIUI ORLINGIUI

  • Lietuvos čempionatų prizininkui.

 

RIMUI ČEPELIONIUI

  • Lietuvos dziudo federacijos viceprezidentui.

 

AIDUI DUTKUI

  • Lietuvos dziudo teisėjų kolegijos pirmininkui.

 

Apdovanotos sportiškiausios seniūnijos

Vidiškių seniūnui Virgilijui Štarui apdovanojimas įteiktas už kūno kultūros ir sporto propagavimą ir pasiektus rezultatus.

Pabaisko seniūnas Gediminas Lapukas apdovanotas už seniūnijos pasiektus rezultatus rajono seniūnijų žaidynėse.

Siesikų seniūnas Algirdas Kaušas – už seniūnijos pasiektus rezultatus rajono seniūnijų žaidynėse.


Griežtai draudžiama "Ukmergės žinių" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse be sutikimo. Gavus leidimą būtina įdėti aktyvią "Ukmergės žinių" nuorodą ir nurodyti kaip šaltinį.
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Pridėti komentarą

ukzinios.lt pasilieka teisę pašalinti nekultūringus, nesusijusius su tema, įstatymus pažeidžiančius, reklaminius, skatinančius smurtą komentarus. Už komentarus atsako juos parašę skaitytojai. Kurstant smurtą, rasinę, tautinę, religinę bei kitokio pobūdžio neapykantą ar kitaip pažeidžiant LR įstatymus, galite sulaukti atitinkamų tarnybų dėmesio.


Saugos kodas
Atnaujinti

Veterinarijos klinika

Vilkmerge restoranas

Ukmerges siluma

Ar pritariame streikuojantiems mokytojams?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Laidojimo ir kremavimo paslaugos Ukmergėje

Autoservisas Ukmergėje

Floros Studija

Telefonai Ukmergė

Optima 13 Picerijos salės nuoma

Akmenys prabyla

Draugai

Ukmerges kulturos puslapiai

gpm 2011 n 135

Lietuvos valstybe

ukvm

vilkmerge

UKC logo 115x63

Voruta

Tauragės laikraštis

Faberlic 2015

baidariu aukstaitija

Interneto dienraštis Bernardinai

Vilkmerge

lrytas

delfi

logo srtrf-300x170

Į viršų