Sukčiai apsimeta butų ūkio darbuotojais

Sukčiai apsimeta butų ūkio darbuotojais / Sukčiai apsimeta butų ūkio darbuotojais

UAB Ukmergės butų ūkis informuoja, kad pastaruoju metu telefoniniai sukčiai pradėjo apsimetinėti jų įmonės ar tiesiog „komunalinio ūkio“ darbuotojais.

Apsimetėlių teigimu, gyventojai sumokėjo už paslaugas padirbtais pinigais arba jų mokėjimas buvo neužskaitytas, todėl vėliau reikalaujama sumokėti iš naujo ar prašoma parodyti kitus turimus pinigus. Neva nustatyti pinigų tikrumą.

Ukmergės butų ūkis niekada neskambina gyventojams dėl padirbtų pinigų ir niekada nevažiuoja į namus tikrinti pinigų. Gyventojai raginami būti atsargūs ir sulaukę panašaus skambučio – nedelsiant pranešti policijai numeriu 112.

Jei kyla neaiškumų dėl įmonės veiklos, gyventojai raginami skambinti telefonu (8 340) 65233.

Pastarosiomis dienomis policijoje gauta net 10 pranešimų apie sukčių skambučius.

Sausio 4 d. ukmergiškiui paskambinęs asmuo prisistatė iš policijos ir paaiškino, kad atvyks keisti pinigų.

Sausio 5 d. gauta žinių apie tris sukčių skambučius. Moteriai skambinęs asmuo prisistatė esantis iš „komunalinių paslaugų“ ir teigė, kad jos mokėjimą už paslaugas sustabdė kriminalinė policija. Vėliau ji buvo sujungta su tariamu kriminalistu, kuris klausinėjo, kokiomis kupiūromis buvo mokėta.

Panašaus skambučio sulaukė vienas vyriškis. Kitam  paskambinę sukčiai sakė, kad atvažiuos iš miesto būsto skyriaus patikrinti pinigų, nes jo sąskaitos esą apmokėtos padirbtais pinigais.

Gyventojus sukčiai atakavo ir sausio 8 d. Moteriai paskambinęs vyras prisistatė Tomu Počėsa iš butų ūkio ir pasakė, kad ji „Maximoje“ atsiskaitė padirbtais pinigais.

Kitam ukmergiškiui „komunalinio ūkio“ specialistai pranešė, kad jo metų mokesčiai anuliuoti. Iš trečio reikalavo bankininkystės prisijungimo kodų.

Dar vienas skambutis: „policijos pareigūnas“ pranešė, kad blogai apmokėtos komunalinės paslaugos, nori atvažiuoti į namus ir išsiaiškinti.

Deja, mūsų rajono gyventoja buvo apgauta telefoninių sukčių…

Sausio 9 d. policijai moteris pasakojo, kad jai paskambinęs į laidinį telefoną vyriškis prisistatė esantis iš butų ūkio. Jo teigimu, gyventoja sumokėjusi mokesčius netikrais eurais, tad jis ateis patikrinti namuose turimų pinigų.

Po maždaug pusvalandžio atėjusiam nepažįstamajam, prisistačiusiam policijos pareigūnu Mariumi Ramanausku, padavė patikrinti 1540 eurų. Paėmęs pinigus, jis išeidamas pasakė, kad eina patikrinti jų į automobilį. Išėjus vyriškiui, šeimininkė pasigedo savo mobilaus telefono „Sony Ericsson“ ir tada suprato, kad buvo apgauta.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *