Sulaikyti su kvaišalais

Sulaikyti su kvaišalais / Narkotikai

Praėjusį savaitgalį Ukmergės rajono policijos komisariate sulaikyti penki asmenys, kuriems pareikšti įtarimai dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

Lapkričio 25 d. policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjai tikrino 42-ejų metų ukmergiškę, kuri yra prižiūrima Probacijos tarnybos. Pas ją tuo metu svečiavosi 23 metų vaikinas. Pasižvalgę po kambarį, pareigūnai pastebėjo ant stalo dėžutę ir įtarė, kad joje gali būti sudėti narkotikai.

Įtarimai pasitvirtino – dėžutėje rasti du plastikiniai gumulėliai ir aštuoni folijos lankstinukai su rusvos spalvos milteliais bei plastikinis maišelis su baltais milteliais.

Atlikus kratą buvo rasti du švirkštai su rudos spalvos skysčiu, svarstyklės, šaukštelis su narkotikų likučiais, pakavimo maišeliai, 470 eurų. Šie daiktai paimti. Įtariama, kad rastos psichotropinės medžiagos yra heroinas ir amfetaminas.

Abu asmenys buvo sulaikyti. Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Sulaikytiesiems pareikšti įtarimai.

Vėlų penktadienio vakarą dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis pradėtas dar vienas ikiteisminis tyrimas.

Ukmergės r. policijos komisariato pareigūnai tikrino gautą informaciją apie asmenį, galimai laikantį narkotikus. 20 val. vakaro Reagavimo skyriaus patruliai sustabdė automobilį, kurį vairavo 37-erių metų ukmergiškis. Kartu važiavo bendraamžė keleivė. Pareigūnai pastebėjo, kaip vairuotojas pro duris išmetė paketą. Jame buvo suvyniota augalinės kilmės medžiaga, panaši į narkotinę medžiagą. Vairuotojas ir keleivė buvo sulaikyti bei pristatyti į policijos komisariatą. Netrukus nustatytas narkotines medžiagas perdavęs asmuo – 32-ejų ukmergiškis. Pas jį pareigūnai atliko kratą, kurios metu rado penkis plastikinius indelius su augalinės kilmės medžiaga. Šis vyras taip pat sulaikytas. Visiems trims įtariamiesiems pareikšti įtarimai dėl disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

PK inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *