Šventė audringai

Šventė audringai /

Per Jonines padaugėjo policijos iškvietimų pas gyventojus, skelbia Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos poskyris.

Birželio 23–25 dienomis Ukmergės rajone buvo sustiprintas policijos pareigūnų patruliavimas. Joninių šventimo dienomis didesnis dėmesys buvo skirtas viešosios tvarkos užtikrinimui bei saugaus eismo priežiūrai.

Joninių renginiai vyko Vepriuose, Taujėnuose, Siesikuose, kituose kaimuose ir miesteliuose. Policijos pareigūnų pagalbos reikėjo Taujėnuose ir Siesikuose. Taujėnuose teko sutramdyti susipešusius jaunuolius, Siesikuose – iš šventės išprašyti neblaivų vyriškį.

Kur kas audringiau Joninės buvo švenčiamos namuose. Per savaitgalį buvo gauti 24 pranešimai dėl konfliktų šeimose, galimo smurto tarp artimųjų, garsiai leidžiamos muzikos ar kitokių kaimynų nusiskundimų.

Joninių naktį Vaitkuškyje gyvenantis sugyventinis skundėsi, kad sugyventinė suplėšė jo kelnes. Šeimyninius konfliktus pareigūnai sprendė Želvos sen., Laumėnų kaime, Deltuvos miestelyje. Gyventojai pranešė apie triukšmą ir vaikų verksmus viename iš butų Ukmergės mieste. Pareigūnai vyko pas geriančią ir, anot pranešėjo, vaikų neprižiūrinčią motiną, tramdė rėkaujantį patėvį, taip pat teko sudrausminti ir neblaivią dukterį…

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *