Tarp seniūnijų bėdų – viešųjų tualetų poreikis

Tarp seniūnijų bėdų – viešųjų tualetų poreikis / Kiekvieną mėnesį seniūnai renkasi į susitikimus rajono savivaldybėje. Daivos Zimblienės nuotr.

Kartą per mėnesį Ukmergės seniūnijų seniūnai kviečiami į bendrą pasitarimą. Jo metu turi progą ir patys išgirsi rajono aktualijas, ir pranešti kolegoms apie didžiausias problemas.

Pasak savivaldybės atstovės spaudai Daivos Zimblienės, pastarasis toks seniūnų susitikimas vyko spalio pabaigoje.

Jo metu rajono meras Rolandas Janickas ir administracijos direktorius Stasys Jackūnas prisatė pagrindines to susitikimo viešnias – mokslinį tyrimą Ukmergės rajone atliekančias Aleksandro Stulginskio universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto Vadybos ir kaimo plėtros instituto darbuotojas.Tyrėjos informavo, kad, bendradarbiaudamos su mūsų savivaldybės administracijos ir seniūnijų atstovais, atlieka mokslinį tyrimą vietos savivaldos institucijų funkcijų harmonizavimo bei sinergijos potencialo galimybėms nustatyti.

Daug naudingos informacijos apie atliekų tvarkymą seniūnams suteikė Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyriaus vedėjas Aidas Dutkus. Jis ragino atkreipti dėmesį į stambiagabarites atliekas, kurios priimamos tam skirtoje aikštelėje Gerseniškių gatvėje.

Kelių priežiūros aktualijas aptarė Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Gediminas Narbutas.

Progą pasisakyti turėjo kiekvienas seniūnas.

Netvarkomos pakelės ir grioviai, miškovežių gadinami miško keliai, prie buitinių atliekų konteinerių besikaupiančios statybos ir griovimo atliekos, o prie kapinių – kapaviečių tvarkymo atliekos, viešųjų tualetų trūkumas seniūnijų centruose – tai bene daugiausiai apkalbėti pasitarimo klausimai.

UŽ inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *