Ukmergės sveikuolių klubas turi naują vadovą

Ukmergės sveikuolių klubas turi naują vadovą / Ukmergės sveikuolių klubo nariai.

Ilgametė Ukmergės sveikuolių klubo vadovė Nijolė Kaselienė paliko šias pareigas. Jas perėmė sveiko gyvenimo šalininkas UAB „Pirmagra“ vadovas Mindaugas Sakalauskas.

N. Kaselienė prieš 22 metus subūrė vieną didžiausių sveikos gyvensenos pasekėjų būrį Lietuvoje. Gausybė apdovanojimų ir titulų už sveikos gyvensenos puoselėjimą pelniusi 76 m. moteris užaugino ne vieną sveikuolį. Klubas visada buvo atviras žmonėms, norintiems pradėti gyventi sveikai: sulčių ir sveikatingumo stovyklos, sveikatos mokyklos, seminarai ir kursai, sveiko maisto šventė visada buvo gausiai lankomi.

„Paskutiniais metais netekome aktyvių mūsų klubo narių, negauname tinkamos paramos iš savivaldybės veiklai organizuoti, nebeturiu galimybės iš savo pensijos dengti patalpų išlaikymo išlaidų, todėl reikia naujų veiklos principų, kurie labiau atitiktų šiuolaikinės visuomenės poreikius ir leistų klubui toliau gyvuoti“, – sakė N. Kaselienė.

Naujasis klubo vadovas M. Sakalauskas skatino visus prisidėti savo idėjomis prie veiklos: „Turime būti organizacija, kuri atvira kiekvienam, norinčiam pradėti gyventi sveikai ir atsikratyti negalavimų natūraliais būdais, be vaistų. Čia žmogus ras patarimų, moralinę paramą ir bendraminčių būrį.“

Gegužės 28 d. 19 val. visi kviečiami į pirmąjį jogos ir meditacijos užsiėmimą Deltuvoje įsikūrusiame jogos ir meditacijos centre. Užsiėmimai vyks pirmadieniais ir trečiadieniais.

Rudenį klubas rengs Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidento Simono Dailidės ir kitų lektorių turą po rajono mokyklas.

Taip pat planuojama organizuoti sveiko maisto gaminimo pamokas, tradicines naujametines maudynes, sveikatos mokyklą, dalyvauti respublikiniuose renginiuose.

UŽ inf.

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *