Ukmergės ugniagesiams – naujas automobilis

Ukmergės ugniagesiams – naujas automobilis / Prie padovanoto naujojo automobilio. Gedimino Nemunaičio nuotr.

Ukmergės ugniagesiams praūžusi Miesto šventė bus įsimintina ilgam – apie ją primins naujutėlaitis gaisrinis automobilis. Šiais metais pagamintą sunkiosios klasės gaisrinę autocisterną „Scania“ ukmergiškiams padovanojo Vilniaus apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba.

Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkui vidaus tarnybos pulkininkui leitenantui Rimvydui Lukošiui naujojo automobilio raktelius įteikė minėtos valdybos viršininkas vidaus tarnybos pulkininkas Rimantas Steponavičius.

Naujasis automobilis turi daug privalumų: pagerinto pravažumo važiuoklę, o didelės talpos (7000 litrų) vandens cisterna užtikrina ilgą ir nepertraukiamą vandens tiekimą į gaisro židinį iki tol, kol į incidento likvidavimo vietą atvyks daugiau gaisrinių automobilių, taip pat jame yra įmontuotas kombinuotas vandens siurblys, dirbantis normalaus ir aukšto slėgio režimuose, papildoma incidento vietos apšvietimo įranga, elektrinė „gervė“, kvėpavimo įrangos laikikliai ir kt.

Iki šiol Ukmergės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje naujausias automobilis buvo 1999 metais pagamintas „Iveko Magirus“.

Ukmergės rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba vienija 7 ugniagesių komandas (UK). Seniausias gaisrinis automobilis šiuo metu yra Šešuolių UK – 1965 metų laidos.

Pasak R. Lukošiaus, visi likusieji automobiliai yra sovietiniai ir jų eksploatavimo laikas – daugiau nei 30 metų. Visi jie tvarkingi, prižiūrėti ir nuolat parengti darbui.

Daiva ZIMBLIENĖ

Rajono savivaldybės atstovė spaudai

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *