Užtarimo ketina kreiptis į seimūnus

Užtarimo ketina kreiptis į seimūnus / Policijos komisariate rinkosi veteranai.

Rajono policijos komisariate vyko Lietuvos policijos veteranų Ukmergės filialo narių ataskaitinis susirinkimas.

Praėjusių metų finansinę ataskaitą pristatė filialo iždininkas Raimondas Butrimavičius. Kalbėta apie nūdienos problemas ir nutarta raštu kreiptis į Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę, Seimo narius Kazį Grybauską, Arūną Dudėną. Veteranai tikisi paskatinti seimūnus atidžiau pažvelgti į jiems rūpimą klausimą dėl rengiamo Pareigūnų ir karių valstybinės pensijos kompensavimo įstatymo. Jo projektas žadamas svarstyti Seimo pavasario sesijoje.

Filialo pirmininkas Georgijus Smoliakas supažindino su Vidaus tarnybos sistemos pareigūnų siuntimo į medicininės reabilitacijos gydymo įstaigas tvarka.

Medicininės reabilitacijos paslaugas teikia poilsio ir reabilitacijos centras „ Pušynas“ Palangoje, Valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centras „Dainava“ Druskininkuose, Trakų medicininės reabilitacijos centras bei Vidaus reikalų ministerijos medicinos centras Vilniuje.

Susirinkime pasveikinti jubiliatai. Jiems įteiktos atminimo dovanos, sveikinimai. Su jubiliejumi pasveikintas ir vyriausias filialo narys Leontijus Maksimovas, kuriam sukako 85 metai. Veterano dovana perduota dukrai.

PK inf.

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *